اخبار سیاسی

کوشش برای واکسیناسیون 80 درصد مردم قزوین تا خاتمه آبان

خبرنگاران/قزوین جانشین ستاد مقابله با کرونای استان قزوین گفت: فرایند واکسیناسیون در استان قزوین مناسب است و تا به امروز 60 درصد مردم واکسن دریافت کردند و کوشش می کنیم تا خاتمه آبان ماه 80 درصد افراد 2 دز واکسن را دریافت نموده باشند؛ ائمه آدینه و روحانیون...

5 آذر 1400

شاهین کلانتری بنگر سکان شهرداری اسدآباد را در دست گرفت

خبرنگاران/همدان شاهین کلانتری بنگر امروز در مراسمی با حضور مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری همدان و اعضای شورای اداری شهرستان به عنوان شهردار نو اسدآباد معرفی گردید.

11 آبان 1400

وزیر علوم: آماده بازگشایی تدریجی دانشگاه ها هستیم

وزیر علوم با تاکید بر اینکه آماده بازگشایی تدریجی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی هستیم، گفت: نمی توانم زمانی دقیق برای شروع آموزش حضوری دانشجویان اعلام کنم. باید ببینیم ستاد ملی مقابله با کرونا چه زمانی را برای این کار اعلام می کند.

30 مهر 1400

تور دبی ارزان: ملاقات عزیزی خادم با همتای اماراتی: فلسفه فوتبال باید از سیاست دور باشد، رویکرد ما تعامل با کشورهای منطقه است

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان ظهر امروز به ملاقات همتای خود در فدراسیون فوتبال امارات رفت.

25 مهر 1400

اهمیت فراهم کردن زمینه رشد روستاهای هدف گردشگری قزوین

خبرنگاران/قزوین نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: با برنامه ریزی های کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت برای روستاهای دارای پتانسیل گردشگری می توانیم زمینه رشد، ترقی و توسعه را فراهم کنیم.

18 مهر 1400

خبر نو از تمدید ثبت نام در سامانه املاک و اسکان

به گزارش خبرنگاران،، محمود محمودزاده اضافه نمود: اگر احتیاج به تمدید باشد حتما تقاضای تمدید را از مراجع ذی ربط انجام خواهیم داد.

10 مهر 1400

اولین جلسه کارگروه مشخص یارانه سال 1401، یارانه سال آینده چه تغییری می نماید؟

به گزارش خبرنگاران، به نظر می رسد که دولت سیزدهم روی موضوع یارانه ها تمرکز نموده، برای معین بودجه یارانه ای سال آینده در سازمان هدفمندسازی یارانه ها کارگروه تشکیل و اولین جلسه آن برگزار شده است.

24 شهریور 1400

فرایند توسعه صنعتی آذربایجان شرقی متوقف نشده است، کاهش نرخ بیکاری استان به 7.3 درصد

خبرنگاران/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی گفت: با وجود تمام تنگناها و مشکلاتی مانند تحریم ها و کرونا، شاخص های مالی و تولیدی استان رو به رشد بوده و فرایند توسعه صنعتی استان متوقف نشده که این موفقیت در سایه همراهی بخش خصوصی و کوشش های مسئولان...

22 شهریور 1400

ابراز نگرانی سازمان بهداشت جهانی درباره افزایش فوتی ها در اروپا

سازمان بهداشت جهانی درباره افزایش مرگ های کرونایی در اروپا ابراز نگرانی نموده و نهادهای بهداشتی اسکاتلند هم رکورد جدیدی را در مبتلایان روزانه ثبت نموده اند.

9 شهریور 1400

حداقل قیمت هر تخم مرغ 1200 تومان است

به گزارش خبرنگاران، مرتضی رضایی، معاون وزیر جهاد کشاورزی، هفته گذشته در نشست خبری قیمت هر شانه 30 عددی تخم مرغ بدون بسته بندی را بین 31 تا 31 هزار تومان و قیمت هر عدد تخم مرغ را یک هزار و 100 تومان خاطرنشان کرد. وی بعلاوه از الزامی شدن درج قیمت بر روی تخم مرغ...

5 شهریور 1400

پتروشیمی نوری با مشعل خداحافظی می کند

عملیات نصب و ساختمان پروژه بازیابی گازهای مشعل ظهر امروز با حضور مدیرکل محیط زیست استان بوشهر، فرماندار عسلویه، مقام های محلی و مسئولان پتروشیمی نوری آغاز شد و کلنگ احداث این واحد بر زمین خورد.

2 شهریور 1400

کنایه رسول جعفریان به پناهیان

یک استاد دانشگاه به اظهارات پناهیان در خصوص طب سنتی واکنش نشان داد.

31 مرداد 1400

اولین وزیر طالبان معرفی گردید

ذبیح الله مجاهد سخنگوی گروه طالبان به اسم وزیر اطلاعات و فرهنگ افغانستان از طرف طالبان معرفی گردید.

30 مرداد 1400

حضور ترامپ و همسرش در استادیوم افسانه ای ژاپن برای تماشای سومو

سومو (به ژاپنی: 相撲) یک رشته باستانی از ورزش کشتی است که در آن وزن، مقدار و قدرت در درجه اول اهمیت واقع شده است. گفته می گردد که قدمت کشتی سومو در ژاپن به 1500 سال پیش می رسد.

23 مرداد 1400

شما بگویید؛ بردگیم یا ویدیوگیم؟

بارها پیش آمده است که به همراه جمعیتی از دوستان گرد هم نشسته اید و از فرط بیکاری، در پی بازی های مختلف برای پر کردن زمان می گشت. به هنگام انتخاب بازی، این سؤال همواره مطرح شده است که سراغ چه چیزی برویم؟ برد گیم یا ویدیوگیم؟

19 مرداد 1400

آماده سازی پروژه خط لوله انتقال گاز ترکیه به نخجوان

پروژه خط لوله انتقال گاز ترکیه به نخجوان در بخش ترکیه به انتها کار خود رسیده است.

16 مرداد 1400

چه کسی ایران را بدهکار کرد؟

محمد مهدی حاتمی: دولت های ایرانی در طول 4 دهه گذشته، تا آنجا که می توانسته اند و ممکن بوده، خرج نموده اند تا ایران به توسعه برسد، اما نحوه و شکل این خرج کردن ها، تقریباً همیشه به نوعی بوده که جیب نسل های بعدی، خالی تر از جیبِ نسل های قبلی شده است.

11 مرداد 1400

وزیر نیرو: اجرای برنامه سازگاری با کم آبی تعادل بخش منابع آب است

تهران (پانا) - وزیر نیرو به تدوین سندسازگاری با کم آبی اشاره نمود و گفت که اجرای این برنامه منجر به تعادل­ بخشی و جلوگیری از افت بیشتر آبخوان­ ها و گام بلندی در چارچوب ارتقای پایداری منابع آب زیرزمینی ایران خواهد شد.

11 مرداد 1400

خانه داری زنان تا 30 درصد فراوری ناخالص ملی ارزش دارد

تهران (پانا) - معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در توئیتی نوشت مطالعات نشان میدهد خانه داری ⁧‫زنان‬⁩ دارای نقش مهمی در ⁧‫اقتصاد‬⁩ خانواده و کشور بوده و تا 30 درصدتولید ناخالص ملی ارزش دارد.

6 مرداد 1400

تور کانادا: کتابخانه مرکزی ونکوور فقط یک کتابخانه نیست

کتابخانه مرکزی ونکوورتصور شما از یک کتابخانه چیست؟ فضایی ساکت که در هر گوشه کسی مشغول مطالعه است؟ جایی بی روح که انرژی در آن در جریان نیست؟ کتابخانه مرکزی ونکوور بسیار متفاوت، و فعالیت های فرهنگی آن بسیار متنوع است.

2 مرداد 1400
تعداد: (252)