اخبار مجلس

قالیباف : با گرانی ها آشنا هستیم

تهران (پانا) - رئیس مجلس شورای اسلامی گفت : ما با گرانی ها آشنا هستیم و مردم از هر گونه گرانی ها گله مند هستند.

13 دی 1399

ردپای غفلت بر راستا اجرای قانون حمایت از حقوق معلولان

درحالیکه بیش از دو سال از زمان تصویب و اجرایی شدن قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت در کشور می گذرد، اکنون مسائل در تامین بودجه برای اجرای قانون از یک سو و بی توجهی بعضی دستگاه ها نسبت به وظایف خود در اجرا از سوی دیگر، رد پای غفلت را بر راستا اجرای...

11 دی 1399

پیش بینی درآمد 200 میلیارد تومانی دولت با بهره برداری از سامانه ها

در بودجه 1400، درآمد 200 میلیارد تومانی از بهره برداری سامانه های مختلفی مانند سامانه جامع تجارت پیش بینی شده است.

11 دی 1399

علت رد طرح الزام دولت به پرداخت یارانه کالاهای اساسی از سوی شورای نگهبان

قائم مقام شورای نگهبان طی نامه ای به محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: با توجه به افزایش هزینه های عمومی و عدم تأمین منابع اقتصادی طرح الزام دولت به پرداخت یارانه کالاهای اساسی، مصوبه مغایر اصل 75 قانون اساسی شناخته شد.

25 آذر 1399

شیوه نامه آموزشی سال تحصیلی 1400-1399 دانشگاه گیلان اعلام شد

شیوه نامه کلاس های آموزشی سال تحصیلی 1400- 1399 دانشگاه گیلان در اطلاعیه ای اعلام شد.

23 آبان 1399

فروش بلیت همه صندلی های هواپیما به جز دو ردیف آخر مجاز شد

معاونان وزرای راه و شهرسازی و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بر سرتغییر پروتکل بهداشتی مسافرگیری در پروازها و امکان فروش همه صندلی های هواپیما توافق کردند.

28 مهر 1399

تا خاتمه امسال 50 شرکت خصوصی بورسی می شوند

وزیر امور اقتصادی و دارایی با اعلام اینکه تا چهار ماهه اول سال جاری معادل 13 هزار و 700 میلیارد تومان عرضه اولیه در بازار سرمایه اجرا شده است، از وارد شدن 50 شرکت خصوصی به بورس تا پایان سال جاری خبر داد.

3 مهر 1399

اولین دستور بذرپاش در ریاست دیوان محاسبات

رئیس کل دیوان محاسبات کشور دستور انجام تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه را صادر کرد.

2 مهر 1399

افزایش 29 درصدی سهم روستاها از اشتغال کشور

خبرنگاران: معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سهم بخش روستایی از اشتغال سالانه کشور از رقم سه درصد به 29 درصد افزایش یافت.

24 شهریور 1399

محدودیت های جدید برای معاملات اوراق تسهیلات مسکن

فرابورس ایران محدودیت های جدید اوراق تسهیلات مسکن برای دو بانک دولتی را گفت.

24 شهریور 1399

لازمه حمایت های مالیاتی از پذیرش شرکت ها در بورس شفافیت آن هاست

رئیس سازمان امور مالیاتی درباره مشوق های مالیاتی از شرکت هایی که می خواهند بورسی شوند، اظهار کرد: اگر در پرونده و صورت حساب های مالی این شرکت ها شفافیتی دیده نشود، از این مشوق مالیاتی که عدم رسیدگی مجدد پرونده مالیاتی سال های قبل آن ها است، برخوردار نمی...

15 شهریور 1399

عدم صلاحیت طبری به قدری محرز بود که آقای رئیسی به محض ریاست او را برکنار کرد

نماینده مجلس شورای اسلامی نوشت: عدم صلاحیت طبری برای آن سِمت به قدری محرز بود که آقای رئیسی به محض بسط ید در جایگاه ریاست قوه، او را برکنار و دستور آغاز تحقیقات و کشف مفاسدش راصادر کرد.

4 شهریور 1399

تصویب نهایی معماری شبکه ملی اطلاعات در انتظار شورای فضای مجازی

به گزارش خبرنگاران، شورای عالی فضای مجازی در نخستین جلسه خود در سال 99 که عصر دوشنبه 9 تیرماه برگزار گردید، معماری، اجزا و فهرست خدمات شبکه ملی اطلاعات را تصویب کرد.

20 مرداد 1399

دعوت جانسون برای مهاجرت شهروندان هنگ کنگی به انگلیس

نخست وزیر انگلیس در اظهاراتی گفت: اگر چین قانون موسوم به امنیت ملی در پیوند با هنگ کنگ را اجرایی کند، میلیون ها تن از شهروندان هنگ کنگی خواهند توانست برای کار و زندگی به بریتانیا مهاجرت نمایند.

14 مرداد 1399

خبرنگاران خواجوند: لایحه مربوط به پرونده برانکو در موعد مقرر ارسال شد

تهران- خبرنگاران- مدیر امور حقوقی باشگاه پرسپولیس، گفت: لایحه مربوط به پرونده برانکو ایوانکوویچ امروز (سه شنبه) و در موعد مقرر برای دادگاه حکمیت ورزش (C.A.S) ارسال شد. پرونده بودیمیر نیز به صورت تک داور آنالیز و اعلام رای می گردد.

7 مرداد 1399

افشاگری درباره دلیل اصلی اخراج بازرس وزارت خارجه آمریکا

به گزارش خبرنگاران به نقل از پولیتیکو، الیوت انگل رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا گفت که دلیل اصلی اخراج استیو لینیک بازرس کل وزارت خارجه آمریکا، تصمیم شخص ترامپ برای فروش سلاح به عربستان با اعلام شرایط اضطراری بدون مجوز کنگره بوده است.

5 مرداد 1399

جنجال بر سر مصرف داروی هیدروکسی کلروکین ترامپ

پزشک مخصوص ریاست جمهوری آمریکا تایید کرد دونالد ترامپ به رقم عدم ابتلا به کرونا ویروس داروی هیدروکسی کلروکین که مخصوص مالاریا است را مصرف می نماید زیرا خود او و ترامپ به این نتیجه رسیده اند که مزایای بالقوه این دارو بر خطرات نسبی آن رجحان دارد.

4 مرداد 1399

فرایند ساخت و ساز در اراضی کشاورزی نوشهر نگران کننده است

خبرنگاران: فرماندار نوشهر با اشاره به اینکه تغییر کاربری اراضی کشاورزی و باغی به مسکونی و تجاری آفتی برای مردم غرب استان شده است، گفت: فرایند ساخت و ساز اراضی کشاورزی نوشهر نگران کننده است.

9 تیر 1399

تکرار تجربه غلط پرداخت مستقیم به واحدهای تولیدی، راه حل کاهش انحراف تسهیلات کرونایی چیست؟

معضلی که همواره در زمینه پرداخت این تسهیلات وجود داشته، انحراف این تسهیلات از اهداف واقعی آن است که تجربیات گذشته اعطای تسهیلات ارزان قیمت به واحدهای تولیدی نیز آن را تأیید می نماید.

2 خرداد 1399

فراخوان نظرخواهی تخصصی خدمات ماهواره ای و ضوابط خدمات پستی

فراخوان نظرخواهی تخصصی ضوابط و چارچوب موافقت نامه سطح خدمات پستی و مقررات حاکم بر حقوق سرزمینی ارایه خدمات ارتباطی ماهواره ای در جمهوری اسلامی ایران در پایگاه اینترنتی رگولاتوری منتشر شد.

25 اردیبهشت 1399
تعداد: (28)