تئاتر

آشنایی با طراحی تی وی روم، مینیمالیست و مدرن

در خانه های مدرن و امروزی جایگاه تلویزیون را از اتاق نشیمن حذف کرده اند و قسمت دیگری از منزل را برای تی وی روم قرار می دهند. طراحی تی وی روم می تواند بسیار خاص و با استفاده از ایده های نو به اجرا درآید. ایجاد تی وی روم شاید برای افرادی که علاقه شدیدی به دیدن...

23 شهریور 1399

خبرنگاران وزیر آموزش و پرورش درگذشت محمدعلی کشاورز را تسلیت گفت

تهران- خبرنگاران- وزیر آموزش و پرورش در پیامی درگذشت استاد محمدعلی کشاورز بازیگر پیشکسوت کشورمان را تسلیت گفت.

25 مرداد 1399

بحران کرونا پیامد های فرهنگی زیادی در پی خواهد داشت ، برای چنین بحرانی آمادگی نداشتیم

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی گفت: موضوع کرونا همین طور که اقتصاد، سیاست، فعالیت های مناسبت های ما را تحت الشعاع قرار می دهد زیست فرهنگی ما را هم تحت الشعاع قرار می دهد.

26 اردیبهشت 1399

اعلام تعطیلی تئاتر شهر تا انتها سال

ایسنا/ براساس اعلام واحد ارتباطات، آموزش و پژوهش مجموعه تئاتر شهر، بدلیل شیوع کرونا تعطیلی تئاتر شهر تا خاتمه سال صورت گرفت.

6 اردیبهشت 1399

استیا آنتیکا، شهری باستانی در نزدیکی رم

استیا آنتیکا | Ostia Antica در رمدر حدود 30 کیلومتری شهر رم، شهری باستانی و تاریخی هست که ویرانه هایی چندین هزار ساله را در خود جای داده و بهشتی برای عاشقان تاریخ روم باستان است. ویرانه های استیا آنتیکا (Ostia Antica) منطقه ای اسرارآمیز و جذاب در رم ایتالیاست که انگار...

19 اسفند 1398

معلولان صاحب سرای محله شدند

سرای محله شهران جنوبی به عنوان سرای محله ویژه معلولان در غرب تهران انتخاب شد. این مرکز فرهنگی که این روزها پاتوق توانیابان محله شده فرصتی را برای حضور آنها در فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی فراهم نموده است.

30 بهمن 1398