طراحی گرافیکی و چاپ

شعر نوسان بین اکنون و تاریخ است، تا به امروز 80 کتاب نوشته ام

به گزارش خبرنگاران ، جواد مجابی، یکی از چهره هایی است که علی رغم مشکلاتی که برایش در انتهای دهه 50 رخ داد، با تمام قدرت به کارش ادامه داد و با شعر نوشتن زندگی کرد و این عادت زیبا را هنوز در 80 سالگی دنبال می نماید. به تازگی نشرچشمه مجموعه شعری از این شاعر،...

26 خرداد 1399

خبرنگاران گراهام بل و انقلاب در دنیای علم و فناوری

تهران- خبرنگاران- الکساندر گراهام بل یکی از نام آشناترین چهره های جهانی علم و فناوری به شمار می آید که اختراعات متعددی از خود برجای گذاشت اما بیشتر شهرت وی در میان عموم مردم جهان، مدیون اختراع تلفن و خدماتش در زمینه کمک به ناشنوایان بود.

18 خرداد 1399

رئال مادرید رونالدو را به سانتیاگوبرنابئو برنمی گرداند

یکی از رسانه های معتبر اسپانیا از بی میلی مسئولان باشگاه رئال مادرید برای برگرداندن ستاره پرتغالی سابق این تیم به سانتیاگو برنابئو خبر داد.

9 خرداد 1399

طرح تغییر سازمان گردشگری به وزارتخانه با 120 امضاء

خبرنگاران: عضو فراکسیون گردشگری مجلس گفت: طرح تغییر سازمان گردشگری به وزارتخانه با 120 امضاء نمایندگان مجلس وارد مرحله چاپ شد.

6 اردیبهشت 1399

زمان آغاز ثبت نام از کاندیداهای ریاست ووشو مشخص شد

به گزارش خبرنگاران، مهدی علی نژاد که 12 اسفندماه 1397 برای چهارمین دوره پیاپی از سوی مجمع به ریاست فدراسیون ووشو انتخاب شده بود، 21 آذرماه سال 98 به عنوان معاونت ورزش قهرمانی وزارت ورزش انتخاب شد و پس از 13 سال از این فدراسیون رفت.

21 فروردین 1399

ابداع روکش جدیدی که از ایجاد حفره در دندان پیشگیری می نماید

پژوهشگران چین، روکش جدیدی برای محافظت از دندان ابداع نموده اند که می تواند از ایجاد حفره در دندان پیشگیری کند.

20 اسفند 1398

منسوجات ایرانی با نانوجوهر های داخلی فراوری می گردد

بعد از دو سال تحقیق و توسعه توسط گروهی از فارغ التحصیلان دانشگاهی، جوهر تصعیدی پرینتر جوهرافشان حاوی جزء نانومتری به فراوری صنعتی رسیده است.

12 اسفند 1398