ترابی مسئله ای برای تمدید قراردادش ندارد، متوجه اعتراض استقلال نمیشوم

به گزارش طرفداران رونالدو، به گزارش خبرنگاران، رضا درویش در حاشیه نشست خبری آغاز واگذاری سهام دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تهران گفت: ارزش برند یک باشگاه مربوط به اندازه نفوذ طرفدار آن تیم است که فکر می کنم قیمت مربوط به برند پرسپولیس و سهام آن باید بیشتر از اینها باشد.

ترابی مسئله ای برای تمدید قراردادش ندارد، متوجه اعتراض استقلال نمیشوم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره تمدید قرارداد با مهدی ترابی تأکید کرد: قبلاً مدیریت نامه تمدید قرارداد بازیکنان را داده بود اما آنها فکر می کنند ما باید نامه ای تازه بدهیم. همگی آمادگی خود را اظهار داشتند بعد از بازی با صنعت نفت آبادان برای این کار اقدام کنند.

وی درباره گلایه های مهدی ترابی افزود: او ظاهراً از دو، سه سال پیش طلب داشت و می گفت چطور مدیران قبلی به من توجهی نکردند که من با او صحبت کردم. ترابی قبلاً هم بازیکن من (در باشگاه سایپا) بوده است. او فارغ از فضای تکنیکی، بازیکن اخلاق مدار و خوبی است که به من گفت ناراحت گذشته بودم ولی بحث دیگری وجود ندارد که به زودی قراردادم را تمدید می کنم. هر بازیکنی که کادر فنی بخواهد، یقیناً تمدید خواهیم کرد.

او درباره احتمال حضور محمد محمدی به عنوان معاونت ورزشی باشگاه گفت: او تا به حال با من سر تمرینات نیامده است اما اگر بخواهد مشغول شود، مسئله ای وجود ندارد. آقای محمدی پیشکسوت پرسپولیس است که به عنوان یک بازیکن اخلاق مدار و تحصیل کرده هر کس دوست دارد چنین چهره ای را کنار خودش داشته باشد.

درویش ادامه داد: یکی از معاونت ها را به او پیشنهاد می کنیم. چند نفر مدنظر هستند و سپس تصمیم گیری می شود.

او درباره اعتراض باشگاه استقلال مبنی بر زمان برگزاری بازی های این تیم زودتر از ساعت بازی های پرسپولیس است، گفت: همیشه که این طور نبوده است. همین هفته پیش ما زودتر از استقلال بازی کردیم و باید از آنها بپرسید چرا چنین اعتراضی دارند. من متوجه نمی شوم این بحث ها چه اثری دارد که در رسانه ها مطرح می شود.

مدیرعامل پرسپولیس درباره پذیرش استعفای بیژن ذوالفقار نسب از سوی وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: با توجه به حساسیتی که آقای وزیر دارد حتماً سراغ چهره هایی می رود که متناسب با پرسپولیس بتوانند مسائل را حل کنند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 1359

به "ترابی مسئله ای برای تمدید قراردادش ندارد، متوجه اعتراض استقلال نمیشوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترابی مسئله ای برای تمدید قراردادش ندارد، متوجه اعتراض استقلال نمیشوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید