اخذ رده کیفی A در آزمایشگاه سموم از بین 26 آزمایشگاه کشور

به گزارش طرفداران رونالدو، مدیرعامل شرکت نظارت بر ضوابط بهداشت انسانی و استاندارد قشم از اخذ رده کیفی A در آزمایشگاه سموم و تشخیص آفلاتوکسین ها در مواد غذایی این شرکت از بین 26 آزمایشگاه کشور خبر داد.

اخذ رده کیفی A در آزمایشگاه سموم از بین 26 آزمایشگاه کشور

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، شهروز آبراری با اعلام این خبر عنوان داشت: آزمایشگاه تشخیص سموم این شرکت با حضور در آزمون مهارت که بین 26 آزمایشگاه کشور در بخش بررسی و ارزیابی عملکرد آزمایشگاه های فعال در حوزه صنایع غذایی و کشاورزی، برگزار گشت، پیروز به اخذ رتبه کیفی A شد.

وی اضافه کرد: این آزمون توسط مرکز آزمون مهارت پژوهشگاه استاندارد برای اندازه گیری درصد دقت تشخیص سم های گروه آفلاتوکسین در مواد غذایی و محصولات کشاورزی برگزار گشته است.

مدیرعامل شرکت نظارت بر ضوابط بهداشت انسانی و استاندارد قشم تاکید کرد: تنها آزمایشگاه های دارای تاییدیه از مرکز ملی تایید صلاحیت و یا همکار ادارات کل استاندارد استان ها و آزمایشگاه های شرکت های تولید کننده در حوزه صنایع غذایی و کشاورزی امکان حضور در این دوره را داشته اند.

گفتنی است، شرکت نظارت بر ضوابط بهداشت انسانی و استاندارد قشم از سال 1381 و در راستای اجرای ماده 4 قانون مقررات صادرات، واردات و امور گمرکی مناطق آزاد تجاری - صنعتی کشور، فعالیتش را در منطقه آزاد قشم آغاز کرده است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 24 آبان 1399 بروزرسانی: 24 آبان 1399 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 575

به "اخذ رده کیفی A در آزمایشگاه سموم از بین 26 آزمایشگاه کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخذ رده کیفی A در آزمایشگاه سموم از بین 26 آزمایشگاه کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید