آمادگی کویت برای همکاری و ارسال کمک به ایران به منظور مبارزه با کرونا

به گزارش طرفداران رونالدو، وزیر خارجه کویت صبح امروز در تماس تلفنی با ظریف آمادگی کشورش را برای همکاری و ارسال کمک به ایران به منظور مبارزه با کرونا اظهار داشت.

آمادگی کویت برای همکاری و ارسال کمک به ایران به منظور مبارزه با کرونا

به گزارش گروه سیاست خارجی طرفداران رونالدو، شیخ احمد ناصر الجابر الصباح وزیر امور خارجه کویت صبح امروز (جمعه) در مصاحبهی تلفنی با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران از آمادگی کشورش برای همکاری و ارسال کمک به ایران برای مبارزه با کرونا خبر داد.

در این مصاحبه وزیر امور خارجه ایران هم ضمن قدردانی از پیشنهاد کویت و اعلام نیازهای فوری، مبارزه با کرونا را مستلزم همکاری منطقه ای و جهانی خواند و ضمن برشمردن اقدامات ایران در این زمینه، آمادگی کشورمان را برای هرگونه همکاری و تبادل تجربیات برای ریشه کنی این بیماری گفت.

طی چند روز اخیر وزرای خارجه چین، روسیه، سوئیس، نروژ، عراق، پاکستان، اتریش و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با محمدجواد ظریف تلفنی مصاحبه و درباره شیوع ویروس کرونا به رایزنی پرداختند.

در پی شیوع کرونا در ایران تعدادی از کشورها از جمله چین، انگلیس، فرانسه، آلمان و اتریش اقدام به ارسال محموله های کمک از جمله کیت های تشخیص کرونا به ایران کرده اند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 4 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 150

به "آمادگی کویت برای همکاری و ارسال کمک به ایران به منظور مبارزه با کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی کویت برای همکاری و ارسال کمک به ایران به منظور مبارزه با کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید