انتشار جدول پخش اجرا های برخط ماه و نوا

به گزارش طرفداران رونالدو، برنامه کامل اجرا های چهارمین دوره کنسرت های آنلاین برخط ماه و نوا منتشر شد.

انتشار جدول پخش اجرا های برخط ماه و نوا

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، برنامه کامل اجرا های چهارمین دوره کنسرت های آنلاین برخط ماه و نوا که در بستر پلتفرم های مختلف پیش روی مخاطبان قرار می گیرد، منتشر شد. بر این اساس 12 گروه موسیقی در بخش های موسیقی دستگاهی، نواحی، کلاسیک غربی در این برنامه حضور دارند .

با توجه به شرایط بیماری کرونا و محدودیت های حضور مخاطبان در سالن های اجرای موسیقی و به جهت همراهی با مصوبات ستاد ملی کرونا، اجرا های این برنامه ها مجازی پخش می گردد.

برهمین اساس، صفحات مجازی انجمن موسیقی ایران، بنیاد رودکی و یک پلتفرم دیگر وابسته به بخش خصوصی به عنوان بستر های پخش مجازی معرفی شده اند و مخاطبان می توانند براساس زمانبندی تعیین شده در جدول، به صورت رایگان اجرا ها را مشاهده نمایند.

این مجموعه از اجرا ها به صورت آنلاین توسط انجمن موسیقی ایران با مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی و حمایت دفتر موسیقی برگزار می گردد.

این فصل از برنامه ها در سه دوره توسط انجمن موسیقی ایران برنامه ریزی و به صورت ماهیانه اجرا خواهد شد. گونه های مختلف موسیقی از جمله موسیقی دستگاهی، نواحی و کلاسیک غربی در این دوره در جدول برنامه ها گنجانده شده اند تا از حداکثر ظرفیت هنرمندان موسیقی در سه دوره برگزاری استفاده گردد.

مجموعه کنسرت های آنلاین در ماه های خرداد، تیر و مرداد 1400 طبق جدول های اجرایی پخش خواهند شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 تیر 1400 بروزرسانی: 10 تیر 1400 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 1001

به "انتشار جدول پخش اجرا های برخط ماه و نوا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار جدول پخش اجرا های برخط ماه و نوا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید