سراهای نوآوری بستری برای رشد و پرورش ایده های نو بر مبنای دانش

به گزارش طرفداران رونالدو، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان گفت: زمینه مناسب برای بروز خلاقیت و بستری برای رشد و پرورش ایده های نو بر مبنای دانش در سراهای نوآوری فراهم است.

سراهای نوآوری بستری برای رشد و پرورش ایده های نو بر مبنای دانش

به گزارش خبرنگار خبرگزاری طرفداران رونالدو از لنجان، سیدمسعود داودی صبح امروز در نشستی با میثم محمدی شهردار زرین شهر با بیان اینکه ایجاد مراکز نوآوری در فضای دانشگاهی و صنعتی ضروری به نظر می رسد، اظهار کرد: سرای نوآوری، یکپارچه سازی در فضای نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی است و زمینه مناسب برای بروز خلاقیت و بستری برای رشد و پرورش ایده های نو بر مبنای دانش فراهم می کند.

وی اضافه نمود: در سرای نوآوری آموزش های گوناگون ازجمله آموزش خلاقیت، ایجاد کسب و کار، ایجاد بستر مناسب برای کارآفرینی، اشتغال و تجاری سازی محصولات، ایجاد شور و انگیزه برای نوآوری در علوم مختلف اعم از علوم حاضر و جدید به افراد ارائه خواهد شد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان با تأکید بر ایجاد مراکز نوآوری بیان کرد: با تغییرات سریع در فناوری های روز دنیا نیاز به سرای خلاقیت و نوآوری در جامعه بسیار مشهود است. مراکز نوآوری با ایده جذب خلاقیت های افراد شکل گرفته اند و به دنبال عرضه محصولی به بازار هستند که بر مبنای دانش و پژوهش ساخته شده باشد.

داودی ورود دانشگاه به بحث نوآوری را کاملاً ضروری دانست و اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی می تواند با زیرساخت توسعه فناوری و کسب وکار بستر را برای گسترش مراکز خلاقیت و نوآوری فراهم کند.

وی با تأکید بر توسعه فضای آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی لنجان در این شهرستان گفت: این واحد دانشگاهی با همت و تلاش و توان اعضای هیئت علمی، دانشجویان و کارمندان دانشگاه با هدف هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت به آموزش مهارتی دانشجویان تمرکز خواهد کرد که در آینده ای نزدیک شاهد نیروی انسانی باکیفیت و کارآمد در خدمت جامعه باشیم.

ایجاد درآمد پایدار و اشتغال زایی مهم ترین برنامه شهرداری زرین شهر

شهردار شهر زرین شهر، ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری و اشتغال زایی را از اهم برنامه های شهری دانست و گفت: رویکرد مدیریت شهری زرین شهر همکاری و تعامل با دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان در زمینه اجرای پروژه های پژوهشی و برپایی نمایشگاه ها و جشنواره های منطقه ای است.

میثم محمدی با بیان اینکه رسالت شهرداری و دانشگاه همسو و هم جهت است، بیان کرد: امیدواریم با تعامل و همفکری دانشگاه و مدیریت شهری، بتوانیم بسیاری از بحران های موجود در منطقه را که ناشی از آموزش ندیدن درست در جامعه است در زرین شهر برطرف کنیم.

وی با تأکید بر توان علمی پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان اضافه نمود: بدون شک حضور پرقدرت این واحد دانشگاهی در عرصه های مختلف آموزشی، پژوهشی و اجتماعی موجب بسط نشاط و کارآفرینی و کاهش بیکاری در شهرستان می شود. امیدوارم سال جدید همراه با تحقق هدف های ارزشمند شهرداری و دانشگاه آزاد اسلامی، نویدبخش دست یافتن به دستاوردهای علمی در عرصه های مختلف باشد.

4121/4062/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 10 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 301

به "سراهای نوآوری بستری برای رشد و پرورش ایده های نو بر مبنای دانش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سراهای نوآوری بستری برای رشد و پرورش ایده های نو بر مبنای دانش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید