شرح وزیر ارتباطات درباره قطع اینترنت در کنکور تیرماه

به گزارش طرفداران رونالدو، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تا حالا چیزی در خصوص قطعی اینترنت به ما ابلاغ نشده، ولی نظر تخصصی ما در جلساتی که شرکت می کنیم این است که اینترنت قطع نشود.

شرح وزیر ارتباطات درباره قطع اینترنت در کنکور تیرماه

به گزارش مهر، عیسی زارع پور در خصوص شرایط اینترنت در کنکور تیرماه 1402 گفت: سیاست ما در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات این است که اینترنت را برای هیچ کاری قطع نکنیم البته ما تصمیم گیر نیستیم، شورا های مرتبط هستند که در این خصوص تصمیم می گیرند.

وی اضافه کرد: در حال حاضر به علت اینکه اینترنت تبدیل به احتیاج ضروری و روزمره مردم شده و در صورت قطع آن مسائل جدی برای مردم به وجود می آورد، نظر تخصصی ما در وزارت ارتباطات این است که به هیچ وجه اینترنت برای هیچ چیزی نباید قطع گردد.

زارع پور در ادامه گفت: تا حالا چیزی در خصوص قطعی اینترنت به ما ابلاغ نشده، ولی نظر تخصصی ما در جلساتی که شرکت می کنیم این است که همانطور که قبلاً هم اعلام کردیم و موضوع قطع اینترنت برای امتحانات نهایی بود، بنده به صراحت مخالفت کردم و گفتم که حتی یک دقیقه هم ما اینترنت را برای این موضوع قطع نمی کنیم.

وی بعلاوه توضیح داد: سال گذشته قطع اینترنت در محل های برگزاری آزمون مصوبه شورای امنیت کشور بود، ولی ما در همان مصوبه هم اعلام کردیم که باید در پی راه های جایگزین رفت.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خاتمه با اشاره به روش های جدیدی که برای مقابله با تقلب وجود دارد، گفت: باید در حوزه های امتحانی از دستگاه های آشکاریاب سیگنال استفاده نمایند که در حال حاضر هم سازمان سنجش و هم آموزش و پرورش مجهز هستند به این دستگاهها.

نوبت دوم کنکور سراسری 1402 در روز های 14 و 15 تیرماه برگزار می گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 4 خرداد 1402 بروزرسانی: 4 خرداد 1402 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 1575

به "شرح وزیر ارتباطات درباره قطع اینترنت در کنکور تیرماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح وزیر ارتباطات درباره قطع اینترنت در کنکور تیرماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید