تغییر شرایط ثبت نام در طرح نهضت ملی مسکن ، کارمندان خانه دار هم می توانند ثبت نام نمایند

به گزارش طرفداران رونالدو، وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه شرایط ثبت نام در طرح نهضت ملی مسکن تغییر نموده است، گفت: در شرایط نو، همه افراد از جمله کارکنان و کسانی که پیش از این حدود 20 سال پیش وام دریافت نموده بودند یا مسکن دارند هم می توانند در این طرح ثبت نام نمایند.

تغییر شرایط ثبت نام در طرح نهضت ملی مسکن ، کارمندان خانه دار هم می توانند ثبت نام نمایند

به گزارش خبرنگاران، رستم قاسمی درباره اقدامات وزارت راه و شهرسازی برای تامین مسکن اقشار کم برخوردار اظهار کرد: نحوه تامین مسکن برای دهک های پایین جامعه مثل اعضای بهزیستی، کمیته امداد و ... مورد آنالیز نهاده شد و مقرر شد سهم وام آن ها از محل صندوق ملی مسکن پرداخت گردد.

وزیر راه و شهرسازی از واگذاری 500 هزار مسکن به دهک های کم عایدی تا سال آینده اطلاع داد و گفت: سهم وام این اقشار از محل صندوق توسعه ملی پرداخت می گردد.

وی با یادآوری این که 500 هزار واحد مسکونی برای این افراد در دست اجراست و حداکثر ظرف یک سال آینده واگذار می گردد، اضافه نمود: برای تامین مسکن کارکنان دولت، وزارت راه و شهرسازی با همه وزارتخانه ها توافقنامه ای امضا کرد تا با زمین خود وزارتخانه ها یا با تامین زمین از سوی وزارت راه و شهرسازی ساخت مسکن انجام گردد.

وزیر راه و شهرسازی با بیان این که با تاکید معاون اول رئیس جمهور، وزارتخانه ها موظف شده اند برنامه ساخت واحدهای مسکونی برای کارمندان خود را تا روزهای آینده ارائه دهند، اضافه نمود: ساخت مسکن برای کارمندان نیز در قالب طرح نهضت ملی مسکن است.

قاسمی با بیان اینکه شرایط ثبت نام در طرح نهضت ملی مسکن تغییر نموده است، اضافه نمود: در شرایط نو، همه افراد از جمله کارکنان و کسانی که پیش از این حدود 20 سال پیش وام دریافت نموده بودند یا مسکن دارند هم می توانند در این طرح ثبت نام نمایند.

  • خبر خوش برای صاحبخانه شدن کارکنان دولت | دستور مهم مخبر به همه وزرا | جزئیات برنامه وزیر راه و شهرسازی | وعده رئیس جمهوری حتما محقق می گردد
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 13 شهریور 1401 بروزرسانی: 13 شهریور 1401 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 1458

به "تغییر شرایط ثبت نام در طرح نهضت ملی مسکن ، کارمندان خانه دار هم می توانند ثبت نام نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییر شرایط ثبت نام در طرح نهضت ملی مسکن ، کارمندان خانه دار هم می توانند ثبت نام نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید