کارگاه های آموزشی برای فعالان گردشگری در ماه رمضان برگزار می گردد

به گزارش طرفداران رونالدو، به گفته مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران، کارگاه های آموزشی برای فعالان حوزه میراث فرهنگی و گردشگری با مشارکت و همکاری موزه ملی ایران در ماه مبارک رمضان برگزار می گردد.

کارگاه های آموزشی برای فعالان گردشگری در ماه رمضان برگزار می گردد

رجبعلی خسروآبادی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران، با بیان اینکه کارگاه های آموزشی برای فعالان حوزه میراث فرهنگی و گردشگری در ماه رمضان برگزار می گردد گفت:

ماه رمضان فرصتی مناسب برای آموزش فعالان صنعت گردشگری در استان تهران است و به علت کاهش شدید اجرای تورهای داخلی در این ماه، بسیاری از شاغلان این صنعت از جمله راهنمایان گردشگری، کارکنان دفاتر خدمات مسافرتی و مراکز اقامتی از وقت آزادتری نسبت به سایر ماه های سال برخوردارند.

وی بیان نمود که نخستین مکانی که گردشگران خارجی خواهان بازدید از آن هستند، موزه ملی ایران است. پس راهنمایان تهران باید بیشترین مهارت و دانش علمی را در بیان دوره های تاریخی نمایش داده شده در این موزه داشته باشند، چرا که روایت درست از تاریخ ایران در موزه ملی می تواند گردشگران داخلی و حتی خارجی را برای بازدید از اماکنی که این آثار از آن منطقه ها به دست آمده مشتاق کند.

منبع: کجارو / دنیای اقتصاد
انتشار: 6 بهمن 1400 بروزرسانی: 6 بهمن 1400 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 1262

به "کارگاه های آموزشی برای فعالان گردشگری در ماه رمضان برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارگاه های آموزشی برای فعالان گردشگری در ماه رمضان برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید