چین در حال واردات گسترده نفت تحریم شده ونزوئلا

به گزارش طرفداران رونالدو، به نظر می رسد چینی ها در حال انتقال میلیون ها بشکه نفت تحریم شده ونزوئلا به داخل چین هستند.

چین در حال واردات گسترده نفت تحریم شده ونزوئلا

با ما همراه باشید و با تور چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، به نظر می رسد اینکه چینی ها در حال انتقال میلیون ها بشکه نفت تحریم شده ونزوئلا هستند بزرگترین راز این کشور است. چینی ها در بازی موش و گربه با استفاده از شرکت های پوششی، خاموش کردن تجهیزات ناوبری کشتی ها و همچنین انتقال کشتی به کشتی در حال انتقال نفت تحریم شده ونزوئلا به کشور خود هستند.

به گزارش بلومبرگ، آن ها حتی پا را فراتر گذاشته و با اضافه کردن مواد شیمیایی به نفت ونزوئلا و تغییر نام آن در اسناد کاری می نمایند که دیگر هیچ نشانه ای از اینکه نفت موجود در نفتکش ها از ونزوئلا است باقی نماند.

بسیاری از کارگزاران نفتی حالا با تغییر اسناد مبدأ نفت خریداری شده از ونزوئلا را تغییر می دهند و در واقع با این کار جهت را برای رسیدن این نفت به پالایشگاه های چینی هموار می نمایند.

البته آمریکا نمی تواند آن ها را از خرید نفت ونزوئلا باز دارد بلکه تنها کاری که طرف آمریکایی می تواند انجام دهد این است که کسانی که اقدام به خرید نفت از این کشور آمریکای لاتین می نمایند را از انجام معامله با شرکت های آمریکایی منع نمایند. به خاطر همین است که بسیاری از شرکت های چینی کوشش می نمایند تا با تغییر در نفت خریداری شده مبدأ آن را غیرقابل تشخیص نمایند.

اسکات مدل مدیر مؤسسه راپیدان انرژی می گوید: اعمال تحریم های آمریکا سخت است، راه های مختلفی برای دور زدن تحریم های آمریکا وجود دارد.

وی تأکید کرد: با توجه به سود قابل توجهی که در این اقدام وجود دارد بسیاری از افراد ریسک آن را می پذیرند و دست به دور زدن تحریم های آمریکا می زنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 اسفند 1399 بروزرسانی: 6 اسفند 1399 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 777

به "چین در حال واردات گسترده نفت تحریم شده ونزوئلا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چین در حال واردات گسترده نفت تحریم شده ونزوئلا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید