نشست ماهیت نمایشگاه؛ تخصیص یارانه و تاثیر آن بر بازار نشر برگزار می شود

به گزارش طرفداران رونالدو، به گزارش خبرنگاران ، با توجه به برگزاری نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، ایبنا با اتکا به سنت نقد و گفت وگو، سلسه جلسات بررسی عملکرد و ارزیابی این رویداد را در ابعاد مختلف آن اعم از اجرایی، فنی، صنفی، حمایتی و رسانه ای، با حضور کارشناسان و اهالی صنعت نشر در محورهای مختلف، برپا می کند.

نشست ماهیت نمایشگاه؛ تخصیص یارانه و تاثیر آن بر بازار نشر برگزار می شود

دومین نشست از سلسله نشست های ایبنا، یکشنبه (3 اسفند ماه) با عنوان ماهیت نمایشگاه؛ تخصیص یارانه و تاثیر آن بر بازار نشر ساعت 9 و 30 دقیقه صبح در اتاق گفت و گوی خبرنگاران برگزار می شود.

در این نشست علیرضا اسماعیلی، مشاور اجرایی معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمود آموزگار، مدیر نشر کتاب آمه و نیایش سرامی، مدیر نشر باد به عنوان کارشناس حضور خواهند داشت.

با توجه به تکثر نظرات و نقدها احتمالی نزد اهالی نشر و کارشناسان این حوزه، نشست ها در فضای وبیناری قابل دسترسی به صورت برخط برگزار می شوند و علاقه مندان می توانند نظرات خود را حول محورهای مربوطه، اظهار کنند.

شرکت در وبینارها

علاقه مندان می توانند در زمان مشخص شده برای هر نشست، از طریق آدرس زیر در وبینارهای تخصصی خبرنگاران، شرکت کنند:

https://www.skyroom.online/ch/hadi-hir/book-ibna

نخستین نشست با عنوان بررسی ساختار و میزان کارآمدی سایت نمایشگاه مجازی کتاب تهران با حضور فرشید فرح خواه، مدیر سایت نخستین نمایشگاه کتاب مجازی تهران، جلال ذکایی، مدیر پیشین اداره چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید احمد عبدالصالحی، مدیرعامل شرکت ارمغان راه طلایی، محمد عَبقری، معاون مدیر سوره مهر الکترونیک برگزار شد.

نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، به همت موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران و همکاری شرکت ملی پست ایران، با مشارکت 1732 ناشر از سراسر کشور، از یکم لغایت دهم بهمن ماه برگزار شد و در طول این 10 روز، یک میلیون و 254هزار و 599 نسخه کتاب به ارزش 640 میلیارد و 258میلیون و 77هزار و 568 ریال کتاب با تخفیفات نمایشگاهی فروخته شد و در اختیار خریداران قرار گرفت.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 3 فروردین 1400 بروزرسانی: 3 فروردین 1400 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 834

به "نشست ماهیت نمایشگاه؛ تخصیص یارانه و تاثیر آن بر بازار نشر برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست ماهیت نمایشگاه؛ تخصیص یارانه و تاثیر آن بر بازار نشر برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید