مقاله: اوج بی نظمی در جشن قهرمانی ، اقدام عجیب کریم باقری

به گزارش طرفداران رونالدو، حیدر بهاروند، رئیس سازمان لیگ، استاندار خوزستان، ایرج عرب روی سکو رفتند و مدال بازیکنان را اهدا کردند.

مقاله: اوج بی نظمی در جشن قهرمانی ، اقدام عجیب کریم باقری

متأسفانه همان گونه که پیش بینی می شد، مراسم اهدای کاپ قهرمانی به تیم پرسپولیس در اوج بی نظمی و هرج ومرج برگزار شد و افراد متفرقه بی شماری وارد زمین مسابقه شدند.

کریم باقری مربی پرسپولیس تهران در اقدامی عجیب برای مراسم دریافت مدال خود به زمین روی سکو نرفت و با وجود اینکه گوینده ورزشگاه چند بار نام کریم باقری را در مراسم اهدای مدال صدا زد، او در رختکن ماند و به مراسم نیامد. البته او با وساطت مهدی محمد نبی، عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به کنار زمین آورد ولی زمانی که مربی تیم پرسپولیس تمام اعضای تیم را بالای سکوی قهرمانی دید، به رختکن برگشت.

در زمان اهدای جوایز و جام قهرمانی حذفی، ایرج عرب به خاطر اتفاقات ابتدای بازی ناراضی بود و نمی خواست روی سکو اهدای جام برود.

هرج ومرج درون زمین آن قدر بالا رفت که بازیکنان تیم پرسپولیس به جای برگزاری جشن قهرمانی ترجیح دادند فوراً به رختکن بروند تا اتفاقی برای آنها رخ ندهد. مسئولان هم تلاش فراوانی کردند که افراد متفرقه وارد زمین نشوند ولی تعداد بالای افراد و هرج ومرج فراوان کار آنها را نافرجام گذاشت.

منبع مقاله: اوج بی نظمی در جشن قهرمانی ، اقدام عجیب کریم باقری

انتشار: 20 دی 1400 بروزرسانی: 20 دی 1400 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 1244

به "مقاله: اوج بی نظمی در جشن قهرمانی ، اقدام عجیب کریم باقری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: اوج بی نظمی در جشن قهرمانی ، اقدام عجیب کریم باقری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید