شهرک های مسکونی منطقه 21 تسهیل کننده طرح کاپ

به گزارش طرفداران رونالدو، با باور قلبی و توجه به همه جزئیات و ابعاد طرح، منطقه 21 می تواند نمونه پیروز اجرای طرح کاپ در شهر تهران باشد.

شهرک های مسکونی منطقه 21 تسهیل کننده طرح کاپ

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21، نشست دوشنبه های طرح کاپ این هفته اولین جلسه خود را به ریاست شهردار جدید منطقه21 برگزار کرد.

رضا رجب زاده انتخاب منطقه21 به عنوان پایلوت طرح را به دلیل ساختار منظم شهرک های مسکونی هوشمندانه دانست و به همکاران خود توصیه کرد که با باور قلبی به موضوع خاص پسماند، تمام مسائل را با ابعاد و جزئیات مختلف آنالیز نمایند؛ چرا که توجه نکردن به هر مسئله ای هر چند کوچک باعث تاثیرات مهمی در نتایج طرح می گردد.

رجب زاده ابراز امیدواری کرد که با توجه به نوع شهرک های مسکونی منطقه21، خیلی خوب می توان اجرای طرح کاپ در این منطقه را مدیریت کرد به گونه ای که بتوان به نمونه موفقی در شهر تهران تبدیل شد.

او طرح کاپ را طرحی ماندگار توصیف کرد و اضافه کرد: باید در قالب برنامه های مختلف از جمله انیمیشن، نمایش و ... محتوای مناسب فراوری گردد تا با آموزش و فرهنگ سازی، کاپ به طرحی ماندگار تبدیل گردد که در دوره های بعدی مدیریت شهری از آن حمایت گردد.

شهردار منطقه21 کاپ را طرح بسیار خوبی برای شهرداری تهران و شهروندان دانست و تاکید نمود که در اجرای آن نباید ناامید شد.

در این جلسه زابلی معاون خدمات شهری، نکوفال شهردار ناحیه یک و تبریزی مسئول اداره پسماند منطقه21، هر کدام گزارشی از اجرای طرح کاپ در این منطقه ارائه کردند.

گفتنی است؛ طرح کاپ از 24خرداد ماه در منطقه21 به عنوان پایلوت شهر تهران شروع و تا به امروز در سه شهرک شهرداری، فرهنگیان-آزادی و شهید هاشمی نژاد اجرا شده است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 28 آبان 1399 بروزرسانی: 28 آبان 1399 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 585

به "شهرک های مسکونی منطقه 21 تسهیل کننده طرح کاپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهرک های مسکونی منطقه 21 تسهیل کننده طرح کاپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید