ساعات کاری نو بانک ها تا 15 شهریور اعلام شد

به گزارش طرفداران رونالدو، شورای هماهنگی بانک ها تصویر نامه رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور با موضوع ساعت کار بانک ها و سایر دستگاه های اجرایی و نهادهای عمومی را ابلاغ کرد.

ساعات کاری نو بانک ها تا 15 شهریور اعلام شد

به گزارش خبرنگاران، شورای هماهنگی بانک ها تصویر نامه رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور با موضوع ساعت کار بانک ها و سایر دستگاه های اجرایی و نهادهای عمومی را ابلاغ کرد.

در این نامه آمده است: دستگاه های مشمول این بخشنامه تا 15 شهریورماه امسال، ضمن برنامه ریزی مناسب برای تداوم خدمت رسانی و حفظ رضایت مندی ارباب رجوع، خاتمه ساعت کار خدمت حضوری تمامی کارکنان خود و سایر افراد شاغل را حداکثر تا ساعت 13 قرار داده و مابقی ساعت موظفی را به وسیله دورکاری جبران نمایند.

ساعت کاری واحدهای صف و شعب بانک ملی ایران در سراسر کشور با هدف صرفه جویی در مصرف حامل های انرژی از 12 تیرماه تا 15 شهریور ماه امسال از 6:30 صبح تا ساعت 12:30 تغییر یافت.

برهمین اساس و طبق ابلاغ شورای هماهنگی بانک ها،ساعت کار ادارات کل و واحدهای ستادی نیز از ساعت 6 صبح شروع و در ساعت 13 و شعب از ساعت 6:30 تا 12:30 خاتمه می یابد.

روزهای کاری شعب و ادارات امور شعب بانکی در طول هر هفته از شنبه تا پنجشنبه و ادارات کل بعضی بانک ها از شنبه تا چهارشنبه است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 13 تیر 1402 بروزرسانی: 13 تیر 1402 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 1593

به "ساعات کاری نو بانک ها تا 15 شهریور اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساعات کاری نو بانک ها تا 15 شهریور اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید