درخواست فوری پریرا از پرسپولیس؛ ستاره سرخ ها جدا می شود؟

به گزارش طرفداران رونالدو، در چند روز اخیر مدیربرنامه های پریرا چندبار در تماس با باشگاه پرسپولیس پیگیر مابقی پول این بازیکن شد.

درخواست فوری پریرا از پرسپولیس؛ ستاره سرخ ها جدا می شود؟

باشگاه پرسپولیس بعد از رفتن یورگن لوکادیا با توجه به مسائل مالی که داشت و قیمت بالای دلار چندان تمایل به جذب مهاجم خارجی دیگری نداشت، اما با توجه به خواسته یحیی گل محمدی، رضا درویش برای جذب لئاندرو پریرا اقدام کرد. این مهاجم برزیلی با قرارداد یک میلیون و یک صد هزار دلاری سرخپوش شد تا برای یک فصل ونیم پیراهن این تیم را بر تن کند. باشگاه پرسپولیس در توافقی که با این بازیکن داشت قرار شد حدود 200 هزار دلار از قرارداد او را به عنوان پیش قرارداد پرداخت کند که در همان ابتدای کار 80 هزار دلار به او پرداخت کرد. به همین علت این باشگاه از ایجنت پریرا وقت گرفته تا ظرف یکی دو هفته، مابقی پیش قرارداد او را پرداخت کند که این اتفاق هنوز رخ نداده است.

در چند روز اخیر مدیربرنامه های پریرا چندبار در تماس با باشگاه پرسپولیس پیگیر مابقی پول این بازیکن شد، اما هربار وعده و وعید شنید. با توجه به حساسیت بالای بازی امروز پرسپولیس و تراکتور، ایجنت پریرا به این بازیکن اعلام کرده که امروز را بدون مشکل بازی کند، اما درصورت عدم دریافت مابقی طلبش دیگر در تمرینات شرکت نکند. با توجه به همین قضیه مسئولان باشگاه پرسپولیس سخت به تکاپو افتاده اند تا امروز به هر شکلی که هست طلب پریرا را پرداخت کنند.

درواقع یکی از دلایل اصلی نشست جمعه شب هیات مدیره باشگاه پرسپولیس هم به همین علت بود. به هرحال اگر قرار باشد پریرا هم به مانند لوکادیا پرسپولیس را هنوز نیامده ترک کند برای مدیران این باشگاه گران تمام خواهد شد؛ هرچند در مورد لوکادیا، مدیریت باشگاه پرسپولیس پرداختی های به موقع به او داشت و مسائل دیگری باعث شد او تصمیم به ترک کشورمان بگیرد. طبق اعلام یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس پول پریرا در نشست اخیر هیات مدیره این باشگاه به نوعی جور شده و اگر مشکل خاصی پیش نیاید طلب این بازیکن امروز به ایجنت ایرانی اش پرداخت خواهد شد. اتفاقی که اگر رخ ندهد آن وقت باید دید واکنش پریرا چه خواهد بود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 14 اسفند 1401 بروزرسانی: 14 اسفند 1401 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 1544

به "درخواست فوری پریرا از پرسپولیس؛ ستاره سرخ ها جدا می شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست فوری پریرا از پرسپولیس؛ ستاره سرخ ها جدا می شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید