خبرهایی از افزایش سرمایه چند نماد بورسی

به گزارش طرفداران رونالدو، به گزارش خبرنگاران، بر اساس گزارشات منتشر شده در کدال نمادهای کفرا، دفرا، غمارگ و پردیس افزایش سرمایه دادند.

خبرهایی از افزایش سرمایه چند نماد بورسی

شرکت فرآورده های نسوز ایران با نماد کفرا 150 درصد افزایش سرمایه داد. سرمایه فعلی این شرکت 80 میلیارد تومان است. با 150 درصد افزایش، سرمایه این شرکت به 120 میلیارد تومان رسید.

تکمیل طرح کارخانه آهک هیدراته، آهک دولومیتی و طرح توسعه فرآوری مواد اولیه صنعت نسوز جهت فراوری انواع محصولات نسوز به عنوان موضوع این افزایش سرمایه مطرح شده است.

شرکت فراورده های تزریقی و دارویی ایران با نماد دفرا نیز صددرصد افزایش سرمایه داده است. سرمایه فعلی این شرکت 70 میلیارد تومان است که با این افزایش به 140 میلیارد تومان رسیده است. موضوع این افزایش سرمایه اصلاح ساختار اقتصادی عنوان و از محل سود انباشته حاصل شده است.

شرکت مارگارین با نماد غمارگ با سرمایه فعلی 84 میلیارد تومان، 1033 درصد افزایش سرمایه داده است. مبلغ افزایش سرمایه 867 میلیارد و 501 و 300 هزار تومان است.

موضوع افزایش سرمایه نیز اصلاح ساختار اقتصادی عنوان شده است. محل تامین افزایش سرمایه سود انباشته و مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها اعلام شده است.

شرکت سرمایه گذاری پردیس با نماد پردیس با سرمایه فعلی 125 میلیارد تومان، 140 درصد افزایش سرمایه داده است. مبلغ افزایش سرمایه 175 میلیارد تومان بوده که از محل مطالبات و آورده نقدی حاصل شده است.

آخرین اخبار بازار سهام را در صفحه بورس خبرنگاران بخوانید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 25 آذر 1400 بروزرسانی: 25 آذر 1400 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 1215

به "خبرهایی از افزایش سرمایه چند نماد بورسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرهایی از افزایش سرمایه چند نماد بورسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید