معماری و عمران

درد زانو را با این خوراکی ها برای همواره درمان کنید

در این گزارش به معرفی خوراکی هایی پرداخته شده است که می توانند درد زانو را برای همواره درمان نمایند.

28 شهریور 1400

استاندار از عقب ماندگی کرمان در احداث نیروگاه های خورشیدی انتقاد کرد

خبرنگاران/کرمان استاندار کرمان با انتقاد از اینکه این استان در احداث نیروگاه های خورشیدی عقب است، اظهار کرد: کرمان در راه اندازی مزارع کوچک مقیاس انرژی خورشیدی ظرفیت خوبی دارد و در استان حدود 72 مگاوات انرژی خورشیدی فراوری می گردد درصورتی که باید بیش...

10 شهریور 1400

اتاق های مجذوب کننده و خیره کننده برخی هتل ها در جهان

شاید سفر کردن لذت بخش ترین و در عین حال آموزنده ترین کاری باشد که یک انسان می تواند انجام دهد. بهترین بخش سفر هم، بیرون زدن از خانه، گردش در یک کشور نو و آشنا شدن با مردمان و فرهنگ های نو است. این بخش ها شاید بیشتر برای افراد برون گرا مجذوب کننده باشد.

20 مرداد 1400

چه کسی ایران را بدهکار کرد؟

محمد مهدی حاتمی: دولت های ایرانی در طول 4 دهه گذشته، تا آنجا که می توانسته اند و ممکن بوده، خرج نموده اند تا ایران به توسعه برسد، اما نحوه و شکل این خرج کردن ها، تقریباً همیشه به نوعی بوده که جیب نسل های بعدی، خالی تر از جیبِ نسل های قبلی شده است.

11 مرداد 1400

جاذبه های گردشگری مجذوب کننده و تماشایی ابوظبی، تصاویر

ابوظبی مرکز مدرن و زیبای کشور امارات متحده عربی در کرانه دریای خلیج فارس است. این شهر از سال 1760 میلادی پایه ریزی شده است و در حال حاضر به اسم مهم ترین مرکز تجاری و دولتی کشور امارات متحده عربی به تعداد می آید.

1 مرداد 1400

افسون سوقهای پر پیچ و خم بخارا

مسجد و مدرسه، فرهنگ و هنر دوران جاده ابریشم را بازگو می کند و بازار، قلب تپنده جامعه آن دوران بود. اما تجارت در دوران جاده ابریشم چگونه بود و بر رشد شهرها چه تأثیری داشت؟ دومین قسمت از سری برنامهای زندگی در ازبکستان به تجارت در شهر بخارا اختصاص دارد.

31 تیر 1400

وجود دومین بافت غنی تاریخی استان سمنان در میامی

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، وجود دومین بافت غنی تاریخی استان سمنان در میامی مشاهده می شود.

5 تیر 1400

بازسازی Saints Row 3 برای کنسول های نسل بعدی معرفی گردید

به تازگی شرکت دیپ سیلور اعلام نموده که بازی Saints Row: The Third Remastered در هفته آینده برای پلتفرم های نسل بعدی سونی و مایکروسافت عرضه خواهد شد.

26 خرداد 1400

دستگاه های اطلاعاتی غربی عامل قتل، غارت و ویرانی در سوریه هستند

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری سانا، بثینه شعبان مشاور بشار اسد رئیس جمهور سوریه سخنانی را در مورد حمایت های دستگاه های اطلاعاتی غربی از تروریست های تکفیری در این کشور مطرح نمود.

26 خرداد 1400

آشنایی با نحوه نگهداری و تکثیر گل تکوما

خبرنگاران | سرویس گیاهان و حیوانات - گل تکوما درختچه ای همواره سبز با گل های زرد شیپوری، بومی مناطق گرمسیری است و کاشت آن در فضای سبز شهری، پارک ها، حاشیه خیابان، باغچه منازل و گلدان امکانپذیر است. این گل زیبا از اواسط بهار به گل رفته و به مدت تقریبی چهل...

22 خرداد 1400

نسخه بازسازی شده Sonic Colors برای پلتفرم های امروزی معرفی گردید

قهرمان و نماد دوست داشتنی سگا با نسخه بازسازی شده یکی از بهترین آثار خود باز خواهد گشت. به تازگی شرکت سگا اعلام نموده است که نسخه بازسازی شده بازی Sonic Colors را با نام کامل Sonic Colors: Ultimate در سپتامبر سال جاری منتشر خواهد شد.

19 خرداد 1400

خبرنگاران استاندار یزد: تکمیل سرمایه گذاری های صورت گرفته، بیکاری را کاهش می دهد

یزد - خبرنگاران - استاندار یزد با بیان اینکه با تکمیل سرمایه گذاری های صورت گرفته در شهرستان های استان زمینه اشتغال جوانان فراهم می گردد، گفت: شروع به کار واحدهای صنعتی در دست اجرا، نرخ بیکاری استان را به شکل چشمگیری کاهش می دهد.

12 خرداد 1400

قیمت هر متر مسکن ملی چند؟

خبرنگاران : قیمت ساخت مسکن ملی از 4 میلیون در بعضی استانها عبور نموده است.

11 خرداد 1400

ماداگاسکار کجاست؟

ماداگاسکار کجاست؟ماداگاسکار جزیره ای در قاره آفریقاست. ماداگاسکار 88 میلیون سال پیش از هند جدا شد؛ پس از آن هیچ گاه به خشکی های دیگر دنیا متصل نبوده است. جدایی طولانی ماداگاسکار باعث شده تا اغلب گیاهان و جانوران ماداگاسکار بی همتا باشند و در جای دیگری...

7 خرداد 1400

هت تریک بورس ، برکت صدرنشین بازار

خبرنگاران: امروز 5 اردیبهشت 1400 در روز یکشنبه شاخص کل بورس برای سومین روز متوالی نزول کرد تا بار دیگر در جهت سقوط هت تریک کند.

30 اردیبهشت 1400

دستور الکاظمی برای اجرای توافق 20 ساله عراق - چین

نخست وزیر عراق دستور اجرای توافق بغداد - پکن را صادر کرد.

1 اردیبهشت 1400

ورودی های ناژوان بسته شد

خبرنگاران/اصفهان مدیر طرح ساماندهی ناژوان از بسته شدن ورودی های ناژوان با توجه به شدت وزش باد و برای جلوگیری از بروز حوادث احتمالی اطلاع داد.

26 فروردین 1400

کرج را به جنگلی از سیمان و آهن تبدیل نموده اند!

خبرنگاران/البرز یک پژوهشگر مدیریت شهری با بیان اینکه متاسفانه نگاهی گذرا به شهر کرج، جنگلی از رویش هندسی سیمان و آهن را به رخ می کشد، گفت: کیفیت پایین بناها شهر را به پدیده ای کلنگی وکوچه ها را به کارگاه دائمی تبدیل و آسایش شهروندان را سلب نموده است. ...

20 فروردین 1400

دورنمای صنعت برق ایران چگونه خواهد بود؟

با نگاهی اجمالی به عوامل فراوری، شرایط تقاضا شدت مصرف انرژی، استراتژی رقابت عوامل فراوری و نیز سایر صنایع پشتیبانی در صنت برق ایران می توان گفت که راهبردها و نقشه راه توسعه کسب و کارهای صنعت برق ایران به پارامترهای متعددی وابستگی مستقیم دارد که بیان...

3 فروردین 1400

(تصاویر) توپ گمشده گلف در ماه پیدا شد

توپ گلف گمشده آلن شپرد (Alan Shepard) در ماه که ادعا می کرد مایل ها جابه جا شده است در تصاویر تازه بازسازی شده دیده شد در حالی که فقط 40 یارد (35 متر) جابه جا شده بود.

18 اسفند 1399
تعداد: (60)