ترامپ: در فلوریدا شکست بخورم، فرماندار را اخراج می کنم

به گزارش طرفداران رونالدو، خبرنگاران؛ دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا که در روزهای پایانی رقابت های انتخاباتی به تکاپو افتاده، به طعنه و تمسخر در جمع هوادارانش گفت که اگر در ایالت کلیدی فلوریدا مقابل بایدن شکست بخورد، فرماندار این ایالت را اخراج می کند.

ترامپ: در فلوریدا شکست بخورم، فرماندار را اخراج می کنم

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس؛ دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا که با نزدیک شدن انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر 2020 (13 آبان 99) به طعنه و کنایه و حدس ها درباره نتیجه احتمالی انتخابات روی آورده است، روز گذشته (جمعه) در یکی از تجمعات انتخاباتی در اوکالا ایالت فلوریدا به طعنه و تمسخر گفت که اگر در انتخابات آینده ریاست جمهوری آمریکا در ایالت کلیدی فلوریدا در مقابل جو بایدن نامزد دموکرات ها شکست بخورد، راهی برای اخراج، ران دسانتیس فرماندار این ایالت پیدا خواهد کرد.

ایالت فلوریدا یکی از ایالات کلیدی جنوبی آمریکا است که دارای 29 رأی الکترال است و جدیدترین نظرسنجی ها در این ایالت نشان می دهد که بایدن با اختلاف 1.4 درصد از ترامپ پیشتاز است.

بنا به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیل، ترامپ که پیش از این در یک تجمع انتخاباتی در جورجیا با طنز و کنایه گفته بود در صورتی که در مقابل نامزدی مثل جو بایدن رقابت های انتخاباتی را واگذار کند، دیگر جایی برای او در آمریکا نخواهد بود، مدعی شد که فرماندار جمهوری خواه فلوریدا دوست وی بوده است و ضمن قدردانی از وی گفت: او عملکرد عالی داشته است و دوست من بوده است. هی، ران، این ایالت را می بریم؟ لطفا..می دانی که اگر نبریم، من فرماندار را مقصر می دانم. هرجور شده، وی را اخراج می کنم. او را اخراج می کنم. به هرحال یک راهی (برای اخراج وی) پیدا می کنم.

ترامپ همچنین در ادامه، پیروزی دسانتیس در انتخابات فرمانداری ایالت فلوریدا را به خود ارتباط داد و گفت: او نزد من آمد و گفت: آقا، من می خواهم برای فرمانداری وارد رقابت ها شوم. من به وی گفتم: باشه، می دانی که درک می کنم اما راه زیادی در پیش داری. او گفت: نه، من تأییدیه شما را می خواهم. بهش گفتم: ببین ران، بگذار درباره اش فکر کنم. به هرحال می دانید که او یک آدم بزرگی است، (دانشگاه) هاروارد، (دانشگاه) ییل، باهوش. به او گفتم: باشه، ران، تأییدت می کنم، خدا می دونه که چه اتفاقی قراره بیافته.

17 روز مانده به انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا باقی مانده و ترامپ در حالی در تجمعات انتخاباتی خود به تکاپو افتاده و به تمسخر بایدن و دیگران می پردازد که نگرانی هایی در خصوص احتمال شکست وی در انتخابات به وجود آمده است.

پیش از این نیز یک منبع به پایگاه خبری آکسیوس گفته که ستاد انتخاباتی رئیس جمهور آمریکا خود را برای شکست در رقابت با نامزد دموکرات ها آماده می کند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 25 آبان 1399 بروزرسانی: 25 آبان 1399 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 578

به "ترامپ: در فلوریدا شکست بخورم، فرماندار را اخراج می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: در فلوریدا شکست بخورم، فرماندار را اخراج می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید