احتمال برگزاری متمرکز بازی های لیگ قهرمانان در خاک آلمان

به گزارش طرفداران رونالدو، اتحادیه فوتبال اروپا همچنان موافق ایده برگزاری بازی های مراحل نهایی لیگ قهرمانان است و امکان دارد این بازی های را در محلی متفاوت برگزار کند.

احتمال برگزاری متمرکز بازی های لیگ قهرمانان در خاک آلمان

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ دیدن کنید.

به گزارش خبرنگاران، با معین شدن زمان از سرگیری مسابقات داخلی فوتبال در بیشتر کشورهای اروپایی، اکنون یوفا جدی تر از همواره در حال برنامه ریزی برای برگزاری بازی های لیگ قهرمانان و لیگ اروپاست.

طبق گزارش شبکه اسکای اسپورت ایتالیا، پس از دو ماه وقفه به دلیل شیوع کرونا، اتحادیه فوتبال اروپا خواستار آغاز دوباره بازی های لیگ قهرمانان و لیگ اروپا از روز هفتم آگوست (17 مرداد) است. در حال حاضر سرنوشت بعضی از بازی های مرحله یک هشتم نهایی این رقابت ها از جمله مصاف بارسلونا - ناپولی و یوونتوس - لیون معین نیست و تنها بازی های دور رفت به صورت کامل صورت گرفته است.

برنامه یوفا این است که با معین شدن چهره تمامی تیم های صعودکننده از مرحله یک هشتم نهایی، دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی را به صورت تک حذفی، در روزهای 13 و 14 آگوست (23 و 24 مرداد) برگزار کند و در ادامه بازی های مرحله نیمه نهایی و فینال را هم به صورت متمرکز و در یک کشور به سرانجام برساند.

پیش از این زمزمه هایی مبنی بر تمایل یوفا برای اجرای این طرح در شهر استانبول (شهری که پیش از این به عنوان میزبان فینال انتخاب شده است) شنیده می شد، اما به تازگی خبرهای متفاوتی منتشر شده مبنی بر اینکه یوفا ممکن است بازی های نیمه نهایی و فینال لیگ قهرمانان را در آلمان برگزار کند.

بوندس لیگای آلمان اولین لیگ از لیگ های پنج گانه عظیم فوتبال اروپا بوده که مسابقاتش (از دو هفته پیش) از سرگرفته شد و با توجه به 18 تیمی بودنش زودتر هم به سرانجام خواهد رسید. بنابراین این کشور که آمار مبتلایان و قربانیان کرونا در آن نسبت به ایتالیا، اسپانیا، انگلیس و فرانسه کمتر بوده است، می تواند گزینه خوبی برای برگزاری متمرکز بازی های نیمه نهایی و فینال لیگ قهرمانان باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 313

به "احتمال برگزاری متمرکز بازی های لیگ قهرمانان در خاک آلمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال برگزاری متمرکز بازی های لیگ قهرمانان در خاک آلمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید