چرایی از دسترس خارج شدن اطلاعات کیفیت هوای تهران

به گزارش طرفداران رونالدو، مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در واکنش به انتشار اخباری مبنی بر از دسترس خارج شدن اطلاعات کیفیت هوای پایتخت در پی آلودگی شدید هوا گفت: انتشار چنین اخباری فضاسازی است و صحت ندارد، چرا که این شرکت مسئول هوای پاک و آلوده نیست و اطلاعاتی را از مردم مخفی نمی کند.

چرایی از دسترس خارج شدن اطلاعات کیفیت هوای تهران

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، حسین شهیدزاده درباره چرایی عدم نمایش اطلاعات برخی ایستگاه های سنجش کیفیت هوای تهران طی روز گذشته (14 دی ماه) شرح داد: اطلاعات کیفیت هوا در مناطق 22 گانه تهران، از 21 ایستگاه سنجش کیفیت هوای شهرداری و 14 ایستگاه سنجش سازمان حفاظت محیط زیست تهیه و نمایش داده می شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در ساعت 4 بامداد 14 دی ماه ارتباط سرور سازمان محیط زیست به دلیل پاره ای از مسائل در اینترنت مورد استفاده این سازمان، قطع و دریافت اطلاعات از 14 ایستگاه سازمان محیط زیست طی ساعت 4 تا 9 صبح با اخلال روبه رو شد، شرح داد: در همین زمان دو ایستگاه سنجش کیفیت هوا شهرداری تهران واقع در منطقه 7 و منطقه 2 شهرداری نیز با اخلال در انتقال اطلاعات به مرکز روبه رو شدند.

شهیدزاده ادامه داد: در ساعت 9 صبح براساس هماهنگی های اجرا شده با سازمان محیط زیست و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری، اخلال های مذکور رفع و اطلاعات ایستگاه ها به صورت کامل به مرکز منتقل و توسط وب سایت شرکت کنترل کیفیت هوای تهران مجدد به نمایش درآمد.

مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با بیان اینکه انتشار اخباری مانند از دسترس خارج شدن اطلاعات کیفیت هوای تهران فضاسازی است و به هیچ عنوان صحت ندارد، تاکید کرد: مسئولیت هوای پاک و یا آلوده با شرکت کنترل کیفیت هوای تهران نیست که بخواهد اطلاعات را از مردم پنهان کند، همچنین اطلاعات کیفیت هوای مناطق مختلف پایتخت به صورت آنلاین نمایش داده می شود و امکان دخالت دستی در آن وجود ندارد.

وی در سرانجام شرح داد: شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در زمینه آلودگی هوا خود را مطالبه گر می داند و در طول فعالیت خود اطلاعاتی را از مردم مخفی نکرده است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 21 بهمن 1399 بروزرسانی: 21 بهمن 1399 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 745

به "چرایی از دسترس خارج شدن اطلاعات کیفیت هوای تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرایی از دسترس خارج شدن اطلاعات کیفیت هوای تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید