فیلم جاودانگان چه تأثیراتی بر خط داستانی مارول می گذارد؟

به گزارش طرفداران رونالدو، فیلم سینمایی جاودانگان تأثیر موجی را بر سراسر فاز چهارم دنیای سینمایی مارول خواهد داشت. نیت مور تهیه کننده فیلم، به کنایه گفته است که این فیلم به لطف داستان و شخصیت های قدرتمند آن، یک تأثیر موجی و زنجیروار در طول فاز چهارم دنیای سینمایی مارول خواهد داشت.

فیلم جاودانگان چه تأثیراتی بر خط داستانی مارول می گذارد؟

مارول هم به طعنه بیان کرده که چگونه فیلم جاودانگان تأثیر موجی در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول خواهد داشت. با وجود نداشتن اطلاعات دقیق از فیلم جاودانگان در سطح جزئیات، هنگامی که استودیو مارول این فیلم را در سال 2019 معرفی نمود، از آن تاریخ هیجان و شور برای این فیلم افزایش قابل توجهی یافت. این امر تا حدی به لطف پیوستن کارگردان برنده جایزه اسکار یعنی کلوئی ژائو برای هدایت پروژه، گروه بازیگرانی متشکل از تمام ستارگان و نوع نگاه و حالت اساطیری است که فیلم جاودانگان را از سایر فیلم های دنیای سینمایی مارول متمایز می کند.

حتی بیشتر هواداران سینمای ابرقهرمانی در دنیا هنوز هم با فیلم جاودانگان آشنا نیستند (گروهی از افراد مافوق بشری که از طریق فرازمینی ها ایجاد شدند). انتظار می رود تا مارول به آن ها اجازه دهد تا محور داستان های خودشان باشند. این فیلم سومین فیلم در فاز چهارم بعد از فیلم خاتمه بازی از سری انتقام جویان است، اما هیچ برنامه تأییده شده ای برای استفاده از هم پوشانی داستانی شخصیت های بزرگ وجود ندارد.

همان طوری که در فیلم شانگ چی و افسانه ده حلقه هم مشاهده می شود، چنین چیزهایی همیشه می توانند غافلگیر کننده باشند. این در حالی است که فیلم جاودانگان می تواند از یک مدل مشابه پیروی کند که می تواند تأثیر بسزایی در جهت بعدی دنیای سینمایی مارول داشته باشد.

در جریان بازدید از مجموعه جاودانگان در استودیو پاین وود در ماه ژانویه سال 2020 (دی ماه سال 1399)، نیت مور، تهیه کننده فیلم گفته که این فیلم تأثیر شگرفی بر روی سراسر فاز چهارم خواهد داشت. مور درباره تأثیر فیلم و درباره اینکه چه چیزی قرار است در دنیای سینمایی مارول بیاید، به عنوان بخشی از مصاحبه اش که وب سایت خبری اسکرین رنت در آن حضور داشت، صحبت کرد. او گفت که اثر موج دار در شرایطی که در فیلم رخ می دهد، نه تنها درباره خود قهرمانان فیلم جاودانگان بلکه درباره فرازمینی ها و نیروهای شیطانی هم احساس می شود.

او گفت: به طور قطع این فیلم تأثیر و جهتهایی خواهد داشت که امیدوارم حیرت انگیز باشد، اما وقتی با شخصیت هایی مانند قهرمانان فیلم، فرازمینی ها و حتی نیروهای شیطانی سروکار دارید، اینکه اثر موجی فراتر از این فیلم است چیز واضحی به شمار می آید. بنابراین ایده هایی برای چگونگی انجام این کارها داریم که می تواند ستون و اساس فاز چهارم باشد، اما ما همیشه نوآوری هایی در فیلم خواهیم داشت و همانند فیلم های دیگر درباره آن اطلاع خواهیم داد. ماهیت روزافزون دنیای سینمایی مارول به این معناست که هر فیلم و یا سریال تلویزیونی جدیدی به نوعی بر خطوط داستانی تأثیر خواهد داشت، بنابراین این ایده که فیلم جاودانگان شامل طرح یا شخصیت هایی باشد که بر پروژه های آینده تأثیر می گذارد، شگفتی تازه ای نیست.

با این حال این یادآوری می تواند به جا باشد که جاودانگان حتی اگر یک همپوشانی روایتی بزرگ نداشته باشد، هنوز هم بخش مهمی از دنیای سینمایی مارول به شمار می فرایند. توجه به اینکه کجا و چگونه این اثر موجی احساس خواهد شد جالب است، زیرا هیچ یک از شخصیت های فیلم تا به امروز در پروژه دیگری ظاهر نشده اند. این نکته می تواند به رویداد آخرالزمانی فیلم ها گره بخورد.

همچنین نظریه های زیادی درباره آنچه فیلم جاودانگان می تواند در گسترده تر کردن فاز چهارم دنیای سینمایی مارول انجام دهد، وجود دارد. یکی از این نظریه های برجسته به این نکته اشاره می کند که مارول در پلنگ سیاه: واکاندا برای همیشه (Black Panther: Wakanda Forever) سقوط آتلانتیس را برای بار اولین به نمایش می گذارد.

مدت هاست که هواداران این گمان را دارند که فیلم جاودانگان شامل مجموعه ای از مردان ایکس خواهد بود، زیرا جاودانگان و جهش یافتگان هر دو ساخته فرازمینی ها در داستان های کمیک هستند. اگر حتی یکی از این نظریه های مطرح شده درست باشد، اثرات جاودانگان بسیار فراتر از فاز چهارم خواهد بود.

منبع: screenrant

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 1166

به "فیلم جاودانگان چه تأثیراتی بر خط داستانی مارول می گذارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم جاودانگان چه تأثیراتی بر خط داستانی مارول می گذارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید