فکر می کردم صدریوکیل گل گهر است، مگر می گردد ازاستقلال راضی نبود؟

به گزارش طرفداران رونالدو، رضا حسن زاده پیشکسوت آبی پوشان در تبادل نظر با خبرنگاران گفت: به فرهاد مجیدی بابت استفاده از بازیکنان جوان مقابل نود ارومیه حق می دهم و هر مربی دیگری هم بود همین کار را می کرد. اما اینکه تیم حتی با نفرات تازه مقابل حریفش خوب ظاهر نشد، بحث دیگری است که در جای خود باید به آن پرداخت.

فکر می کردم صدریوکیل گل گهر است، مگر می گردد ازاستقلال راضی نبود؟

پیشکسوت آبی پوشان در مورد شرایط فنی این تیم و سطح رضایتمندی از آن بیان داشت: معنی بعضی صحبت ها و نقدهای عجیب را نمی فهمم، اما به عنوان پیشکسوت از شرایط استقلال رضایت دارم. چطور می گردد از شرایط تیمی که شکست ناپذیر بوده و در بالای جدول است رضایت نداشت؟ اگر رضایت نداشته باشیم که بی انصافی است.

وی اضافه کرد: البته همه تیم ها در همه جای جهان نقاط ضعف و قوت دارند و استقلال هم از این قاعده مستثنی نیست. قطعاً تیم مجیدی همانطور که نقاط قوتی دارد، نقاط ضعفی هم دارد و وظیفه کادر فنی است که در تمرینات این نقاط ضعف را به نقطه قوت بدل نمایند. پیشکسوتان هم می توانند اگر نقطه ضعفی مشاهده می نمایند آن را یا مستقیم به کادر فنی منتقل نمایند یا در قالب مصاحبه بیان نمایند تا کادر فنی از آن استفاده نمایند.

حسن زاده بیان داشت: استقلال به میزان کافی بدخواه دارد و کم نیستند کسانی که دوست ندارند این تیم پیروز باشد و چوب لای چرخ آن می گذارند. پس پیشکسوتان نباید آب به آسیاب این افراد بریزند و در جبهه دشمنان قرار گیرند. ما می توانیم سهم مان را از کنار این تیم بودن حداقل با حمایت لفظی ادا نماییم.

مدافع اسبق استقلال و تیم ملی در واکنش به صحبت های مجید صدری در مورد استقلال در نشست خبری باشگاه پرسپولیس و بیان این موضوع که؛ استقلال را به عنوان تیم نایب قهرمان مرکز قبول دارم بیان داشت: من بیش از 35 سال است که در فوتبال هستم و برای دومین بار نام آقای صدری را شنیدم. بار اول که نام ایشان را شنیدم فکر کردم وکیل مدافع باشگاه گل گهر است و بعداً متوجه شدم مدیرعامل پرسپولیس است. بهرحال فردی که دو سه ماهه وارد فوتبال شده و طرفداران تیمش هم قبولش ندارند، فکر می نماید با صحبت کردن درباره استقلال و آوردن نام این تیم بزرگ می گردد و نام در می نماید.

وی تاکید نمود: به آقای صدری توصیه می کنم از پیشکسوتان مدیریتی در پرسپولیس مشورت بگیرد تا بعضی مسائل مدیریتی را یاد بگیرد. مدیریت کردن در پرسپولیس حرف زدن درباره استقلال نیست و راه و رسم دیگری دارد. شما هم اگر می خواهید برای طرفداران تیم تان دلبری کنید راه های دیگری را امتحان کنید. چون این نوع بی اهانت کردن به تیمی با 75 سال قدمت و کلکسیونی از افتخارات بین المللی، خودتان را کوچک می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 بهمن 1400 بروزرسانی: 12 بهمن 1400 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 1268

به "فکر می کردم صدریوکیل گل گهر است، مگر می گردد ازاستقلال راضی نبود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فکر می کردم صدریوکیل گل گهر است، مگر می گردد ازاستقلال راضی نبود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید