علاقه به ابزار آلات، عامل 25 فقره سرقت مرد میانسال

به گزارش طرفداران رونالدو، تهران (پانا) - رئیس کلانتری 112 ابوسعید از دستگیری مرد میانسالی با 25 فقره سرقت ابزار آلات از معازه های ابزار فروشی خبرداد و گفت متهم علت سرقت را علاقه به ابزار آلات بیان نمود.

علاقه به ابزار آلات، عامل 25 فقره سرقت مرد میانسال

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ چنگیز ایدون گفت: با وقوع چند فقره سرقت از مغازه های ابزار فروشی، تیمی از ماموران کلانتری آنالیز موضوع را بر عهده گرفتند.

این مقام انتظامی توضیح داد: در آنالیز اظهارات شاکیان تعیین شد که دزد مرد میانسالی است که با حضور در مغازه های ابزار فروشی از غفلت مالک مغازه سوءاستفاده و دست به سرقت زده است.

وی گفت: تحقیقات پلیسی ادامه تا اینکه پانزدهم آبان مالک مغازه ای به مرکز فوریت های پلیسی تماس و از سرقت رفتن یک دستگاه دریل از داخل مغازه اش اعلام شکایت کرد و بلافاصله تیمی از ماموران کلانتری ابوسعید برای آنالیز موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند.

وی بیان نمود: با حضور ماموران در محل ، شاکی گفت، مرد میانسالی که چهره ای موجه و کت و شلوار بر تن داشت به مغازه ام مراجعه و درخواست ابزاری کرد و برای تهیه ابزار به انتهای مغازه رفتم و ابزار درخواستی را به وی تحویل دادم. پس از خروج این مرد به دستگاه دریلی که نزدیک پیشخوان بود احتیاج پیداکردم و با مراجعه به آن در محل متوجه سرقت آن شدم که با آنالیز دوربین مغازه متوجه شدم همان مرد میانسال دریل را سرقت نموده است.

کلانتر محله ابوسعید شرح داد: شناسایی چهره متهم در دستور کار ماموران تجسس کلانتری نهاده شد و تیم تجسس کلانتری پیروز شدند در رصد های اطلاعاتی هویت متهم و مخفیگاه وی را شناسایی نمایند.

وی با اشاره به اینکه با هماهنگی های قضائی تیمی از ماموران کلانتری به مخفیگاه متهم اعزام و ضمن دستگیری متهم مقادیر فراوانی ابزار آلات سرقتی از مخفیگاهش کشف کردند، گفت: با انتقال متهم به کلانتری و توقیف اموال سرقتی، وی در کلانتری به 25 فقره سرقت ابزارآلات اعتراف و گفت، علاقه به ابزارآلات موجب شده که دست به سرقت بزند.

رئیس کلانتری ابوسعید گفت: تا کنون تعدادی از مال باختگان دزد پرونده شان را شناسایی و متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی نهاده شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 17 آذر 1399 بروزرسانی: 17 آذر 1399 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 624

به "علاقه به ابزار آلات، عامل 25 فقره سرقت مرد میانسال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علاقه به ابزار آلات، عامل 25 فقره سرقت مرد میانسال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید