صدور گواهی الکترونیکی عدم سوء پیشینه در 3 ساعت خبرنگاران

به گزارش طرفداران رونالدو، دادستان عمومی و انقلاب تهران از صدور گواهی الکترونیکی عدم سوء پیشینه در کمتر از 3 ساعت و با یک سوم هزینه سابق اطلاع داد.

صدور گواهی الکترونیکی عدم سوء پیشینه در 3 ساعت خبرنگاران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، علی القاصی مهر دادستان عمومی و انقلاب تهران با اشاره به اقدامات گسترده دادسرای تهران در راستای تحقق سند تحول قضایی اظهار کرد: در راستای تحقق اهداف قوه قضاییه برای اجرایی شدن سند تحول قضایی و بهره گیری از سامانه های ارتباطی نوین با همکاری مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه اقدامات موثری در این حوزه اجرا شده است.

وی ادامه داد: یکی از این اقدامات صدور گواهی عدم سوء پیشینه برای اشخاص متقاضی در کمتر از سه ساعت و در ساعات اداری به وسیله مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی Adliran.ir است که بر این اساس برای متقاضیان، گواهی عدم سوپیشینه به سرعت صادر می گردد.

القاصی با بیان اینکه تسریع در صدور گواهی عدم سوء پیشینه یکی از مطالبات متقاضیان از دستگاه قضایی است؛ تاکید نمود: بر پایه این اقدام بر خلاف روش سنتی سابق که میانگین صدور گواهی حدود 10 روز طول می کشید در روش جدید علاوه بر کاهش زمان صدور گواهی عدم سوپیشینه، هزینه آن نیز به یک سوم روش سابق کاهش یافته است.

وی با تاکید اینکه متقاضیان گواهی دیگر نیازی به مراجعه حضوری ندارد؛ بیان نمود: بسیاری از شهروندان و مراجعه کنندگان از روش دسترسی جدید بی اطلاع هستند بنابراین از متقاضیان درخواست گواهی عدم سوء پیشینه تقاضا می گردد با مراجعه به سایت مذکور و انتخاب گزینه ثبت درخواست گواهی عدم سوء پیشینه نسبت به دریافت آن اقدام کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 فروردین 1400 بروزرسانی: 13 فروردین 1400 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 852

به "صدور گواهی الکترونیکی عدم سوء پیشینه در 3 ساعت خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور گواهی الکترونیکی عدم سوء پیشینه در 3 ساعت خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید