فرایند تولید استیکر های بومی در کشور هموار می شود

به گزارش طرفداران رونالدو، جایزه سال استیکر؛ عنوان رویدادی است که با حمایت ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی برگزار می شود تا فرایند تولید استیکر های بومی- ایرانی سرعت گیرد.

فرایند تولید استیکر های بومی در کشور هموار می شود

به گزارش گروه فناوری طرفداران رونالدو به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، موضوع استیکر با توجه به ضریب نفوذ تلفن همراه در کشور و استفاده از پیام رسان ها پراهمیت است. پس تولید استیکر های بومی و در دسترس باید مورد توجه قرار گیرد. تولید استیکر هایی که حس و حال بومی را به مخاطب ایرانی القا کنند در رویداد جایزه سال استیکر مورد توجه قرار گرفته است؛ بنابراین پس از انتشار فراخوان این رویداد توسط آیگپ، هنرمندان در پنج حالت خنده، گریه، دوست داشتن، عصبانیت و لایک طرح های خود را ارسال کردند و پس از داوری نهایی آثار توسط هیات داوران نمایش آن ها آغاز می شود. هدف پیام رسان آیگپ، تولید استیکر های بومی- ایرانی برای استفاده در فضای مجازی از طریق برگزاری این رویداد است.

همچنین برگزاری این رویداد توسط آیگپ را باید اقدامی برای فرهنگسازی در این حوزه بدانیم که از توانمندی هنرمندان داخل برای بومی سازی استیکر ها استفاده می شود.

نمایشگاه آثار راه یافته به جایزه سال استیکر شنبه 28 دی ماه سال جاری در فرهنگسرای اندیشه برگزار می شود و مراسم اختتامیه آن نیز 30 دی ماه است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 47

به "فرایند تولید استیکر های بومی در کشور هموار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرایند تولید استیکر های بومی در کشور هموار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید