داداش شما چجوری فیلم انتخاب می&zwnjکنی؟

به گزارش طرفداران رونالدو، یکی از مشکلاتی که همیشه ما علاقمندان فیلم و سریال و آثار سینمایی با آن روبرو هستند، انتخاب فیلم و برنامه مناسب در بین این همه برنامه های متنوع سینمایی و تلویزیونی، برای تماشاست. اما راه حل چیست؟

داداش شما چجوری فیلم انتخاب می&zwnjکنی؟

سایتی 5 فیلم از لیست پرفروش ترین فیلم های سینمای ایران در سال 95 را برای تماشا به شما پیشنهاد می دهد: فیلم فروشنده، بادیگارد، سلام بمبئی، ابد و یک روز و من سالوادور نیستم. اگر تصمیم گرفته باشید یک فیلم را برای تماشا انتخاب کنید، با فرض اینکه هیچ کدام را تماشا نکرده اید، کدام را انتخاب می کنید؟ چگونه و چه مسیری را برای انتخاب طی می کنید؟

یکی از مشکلاتی که همیشه ما علاقمندان فیلم و سریال و آثار سینمایی با آن روبرو هستند، انتخاب فیلم و برنامه مناسب در بین این همه برنامه های متنوع سینمایی و تلویزیونی، برای تماشاست. تولید روز به روز آثار سینمایی و سریال ها و برنامه های متنوع تلویزیون که بطور بیست و چهار ساعت شبانه روز از شبکه های 24 گانه سیما پخش می شوند، باعث شده تا مشکل و سخت بشود برنامه یا فیلمی را انتخاب نمود که وقت و زمان ما را بی فایده به هدر ندهد و جذابیت زیادی برایمان داشته باشد. موارد زیادی پیش آمده است که دو شبکه تلویزیونی بطور همزمان دو سریال تلویزیونی جذاب را نشان می دهند و برای ما انتخاب یکی از آنها سخت است. این روزها فیلم ایرانی بسیاری در نمایش خانگی عرضه می شوند که انتخاب یک فیلم خوب بین این همه فیلم کار راحتی نیست. یا آخر هفته ها که می خواهیم وقت خود را با سینما و تماشای یک فیلم سینمایی جذاب همراه خانواده یا دوستان پر کنیم. یا از همه جدیدتر، اپلیکیشن ها و سایت های پخش آنلاین ویدئو ( VOD) هسنتد که فرصت تماشای چند هزار فیلم ایرانی و خارجی را بدون محدودیت زمانی برای ما فراهم می کنند. چگونه باید فیلم مناسب و جذاب را از فیلم های بی ارزش و غیر مهیجی تشخیص دهیم؟

سایت منظوم؛ مرجع معرفی، رده بندی و بررسی سریال و فیلم جدید ایرانی

اجازه دهید تا برای پاسخ دادن به این سوالات، مثالی بزنم. زمانی که می خواهیم یک نرم افزار گوشی همراه را از مرجع بازار یا جای دیگری دانلود کنیم، ابتدا بخش نظرات را نگاه میکنیم تا با خواندن نظر ها و امتیازاتی که دیگر کاربران به آن نرم افزار داده اند متوجه کیفیت و میزان استقبال از آن نرم افزار بشویم. اگر تعداد زیادی از افراد از آن تعریف کرده باشند یا امتیاز بالایی به آن داده باشند ما هم آن نرم افزار را دانلود و با رضایت خاطر از آن استفاده می کنیم. یا زمانی که می خواهیم یک گوشی تلفن همراه برای خود یا خانواده مان تهیه نماییم، ابتدا به یک سایت مرجع مراجعه می کنیم و به دنبال نظر کسانی که قبلا از آن استفاده کرده اند می گردیم تا بدانیم نظر بقیه مردم نسبت به آن چیست و آیا از آن گوشی همراه راضی بوده اند یا خیر؟ تا ما هم اشتباه کسانی که قبل از ما آن را تهیه کرده اند و ناراضی اند، تکرار نکنیم.

با توجه به تنوع بسیار زیاد آثار سینمایی و برنامه های تلویریونی، قبل از انتخاب فیلم و سریال، نیاز داریم تا از نظرات و ارزیابی های دیگران نسبت به آن فیلم استفاده کنیم تا انتخاب بهتری داشته باشیم. طبیعتا اگر کسی را می شناسیم که علاقه زیادی به اخبار سینما و حواشی های آن دارد و بسیاری از وقت خود را صرف تماشای فیلم و سینما می کند، نظراتش درمورد انتخاب فیلم و سریال برایمان مهم است. پس ما نیاز داریم تا از نظرات و ارزیابی های دیگران برای انتخاب بهترین ها استفاده کنیم. اگر قصد داریم آثار شاخص سینمای ایران را تماشا کنید و میان 4 فیلم آژانس شیشه ای، بچه های آسمان، جدایی نادر از سیمین و فیلم مارمولک مردد هستید، قطعا در این شرایط به نظرات دیگران نیاز داریم.

سایت منظوم؛ مرجع معرفی و بررسی سریال و فیلم ایرانی و خارجی

اکنون ما می خواهیم برای انتخاب فیلم و سریال بهتر و جذاب تر، با استفاده از نظرات اهل سینما و تلویزیون بهترین گزینه را هم انتخاب کنیم. اما چگونه؟ از کجا؟ با چه کیفیتی؟ چه کسانی برای این مشورت در اولویت هستند؟ چگونه آنها را پیدا کنیم و از نظرات همه آنها بهره ببریم؟

قطعا بهترین پاسخ برای تمامی این سوالات، منظوم است. گروه منظوم با طراحی سایت و اپیلیکیشن جذاب و کارآمد در زمینه معرفی فیلم و سریال و هنرمندان ایران و جهان، یک مرجع حرفه ای و مردمی محسوب می شود. در اپلیکیشن و سایت منظوم، سه خدمت مهم و ویژه برای ارزشگذاری آثار توسط مردم ارائه شده تا شما بتوانید بهتر و دقیق تر اثر مورد نظرتان را برای تماشا انتخاب کنید: خبرنگاران دادن، نظر دادن و ارزیابی کردن.

اولین خدمت منظوم برای ارزشگذاری آثار، این است که شما می توانید به هر یک از فیلم ها، سریال ها و برنامه های تلویزیونی از 1 تا 10 خبرنگاران بدهید؛ در واقع عیار واقعی آثار و اینکه ارزش تماشا دارند یا نه، از میانگین همین خبرنگاران های کاربران مشخص می شود. هر چقدر میانگین رای کاربران برای یک اثر، به نمره 10 نزدیک تر باشد، یعنی از نظر مردم آن اثر برای تماشا ارزشمندتر و احتمالا جذاب تر است و هر چقدر این میانگین رای، به 1 نزدیک تر باشد، یعنی باید در انتخاب آن برای تماشا تردید کنید. تا به امروز بیش از 60 هزار خبرنگاران و رای توسط کاربران در منظوم ثبت شده که این آمار با شتاب بالایی در حال افزایش است. در نهایت با تجمیع این خبرنگاران های مردمی برای همه آثار سینما و تلویزیون، لیستی جامع از 50 فیلم برتر ایرانی و 20 سریال برتر تلویزیونی بر اساس رای کاربران در منظوم می رسیم. شما نیز می توانید هم اکنون به آثار مورد علاقهی خود خبرنگاران دهید تا در نتیجه نهایی بهترین لیست فیلم ایرانی تاثیرگذار باشید.

اپلیکیشن و سایت منظوم؛ مرجع معرفی و بررسی هنرمندان، سریال و فیلم ایرانی و خاجی

خدمت دوم منظوم برای ارزشگذاری آثار که اتفاقا خیلی محبوب و ساده هم هست، نظر دادن است. شما با مراجعه به سایت یا اپلیکیشن منظوم آن می توانید، درمورد 35 هزار فیلم و سریال نظرات خود را برای سایر بازدید کنندگان، ثبت کنید و همچنین از نظرات اهالی فیلم و سینما که نسبت به فیلم ها و سریال ها و برنامه های تلویزیونی نظرشان را ثبت کرده اند برای انتخاب یک اثر سینمایی جذاب و مهیج استفاده کنید. از آنجاکه در منظوم، کسانی که به آثار سینمایی خبرنگاران و نظر داده اند، همگی از علاقمندان و دنبال کنندگان سرسخت فیلم و سریال هستند، پس اهمیت نظراتشان برای شما دوچندان می شود. شاید برای شما جالب باشد که تا به امروز بیش از 30 هزار نظر در منظوم ثبت شده که لحظه به لحظه در حال افزایش است.

و اما سومین خدمت منظوم بررای ارزشگذاری آثار سینما و تلویزیون، یک سیستم جذاب ارزیابی است. برای هر یک از آثار 5 تا 7 سوال تخصصی اما ساده طراحی شده است که هر یک قصد دراند یکی از ویژگی های آن فیلم سریال یا برنامه را به چالش بکشند. مثلا سوال خاتمه فیلم راضی کننده است؟ برای مشخص شاخص خاتمه بندی فیلم هست، مخاطبان با پاسخ به این پرسش مشخص می کنند که هر فیلم چه نمره ای برای شاخص خاتمه بندی گرفته و در نتیجه آیا خاتمه فیلم مناسب بوده است؟ این یکی از چند پرسش ارزیابی است و دیگر پرسش ها سعی می کنند وجود دیگر آثار رو بررسی کنند. طبق این ارزیابی ها، می توان فیلم و سریال با کیفیت را انتخاب و تماشا کنیم.

سایت منظوم؛ جذاب ترین بانک اطلاعات و بهترین مرجع معرفی، بررسی و نقد فیلم و سریال

نکته بسیار مهم دیگری که وجود دارد این است که پس از گذشت مدتی و آشنایی شما با افرادی که در سایت منظوم نظرات خود را ثبت می کنند و شناخت از نظرات آنها، می توانید نظرات و خبرنگاران دادن های کسانی را بیشتر دنبال کنید که طی این مدت، نظراتشان به دلیل پختگی و کامل تر بودن برایتان اهمیت بیشتری پیدا کرده و به آن ها توجه بیشتری دارید. شما میتوانید از این طریق همیشه بهترین ها را برای گذراندن وقت و زمان ارزشمندتان انتخاب کنید و لحظات خوش و زیبایتان را با تماشای آثار ارزشمند و پر مخاطب پر کنید.

لذت گشت و گذار در بانک جامع فیلم ها و سریال های روز را در سایت منظوم Manzoom.ir تجربه کنید. مرجعی مطمئن و مردمی که امکانات کاربردی و جذاب بسیاری را برای علاقمندان به سینما و تلویزیون فراهم کرده است.

منبع: setare.com
انتشار: 19 دی 1399 بروزرسانی: 19 دی 1399 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 693

به "داداش شما چجوری فیلم انتخاب می&zwnjکنی؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داداش شما چجوری فیلم انتخاب می&zwnjکنی؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید