جزئیات فروش سیستمی لاستیک

به گزارش طرفداران رونالدو، سخنگوی انجمن صنعت تایر با اعلام اینکه ثبت تولید و توزیع سیستمی لاستیک در سامانه تجارت آغاز شده است، گفت: با اجرایی شدن این موضوع بازار سیاه لاستیک برطرف می شود.

جزئیات فروش سیستمی لاستیک

به گزارش گروه اقتصادی خبرنگاران، مصطفی تنها با اشاره به اینکه قرار است براساس توافقات بعمل آمده میان تولیدکنندگان و توزیع کنندگان لاستیک با وزارت صمت فروش تایر به صورت اینترنتی و در سامانه جامع تجارت صورت گیرد، اظهار کرد: بر این اساس تولیدکننده میزان تولید خود را در سامانه جامع تجارت درج و از آن طرف توزیع کنندگان تایر خود را در سامانه جامع تجارت ثبت می کنند.

وی با بیان اینکه بعد از ثبت اطلاعات تولیدکنندگان و نیاز توزیع کنندگان حواله ها به صورت سیستمی صادر می شود اضافه کرد: پیش از این برخی تایر ها را از تولیدکنندگان دریافت و به جای توزیع با قیمت مناسب در بازار سیاه به فروش می رساندند که با سیستمی شدن فروش اینگونه اقدامات دیگر در بازار بوجود نخواهد آمد.

سخنگوی انجمن صنعت تایر با تأکید بر اینکه البته ثبت اطلاعات تولیدکنندگان در سامانه جامع تجارت با اشکالاتی همراه است، گفت: به عنوان نمونه در رینگ 16 ما تایر های سواری و تایر های وانت را داریم که باید در این سامانه هرکدام از این تایر ها در بخش سواری و وانت کد خاصی داشته باشند تا در سطح آمار ها اشکالاتی به وجود نیاید.

تنها با تأکید بر اینکه قرار است اشکالات ثبت اطلاعات در سامانه جامع تجارت برطرف شود، گفت: با اجرایی شدن این موضوع از تولیدکننده تا مصرف کننده توزیع لاستیک سیستمی خواهد شد و این موضوع در مدیریت بازار و فرایند توزیع تأثیرات قابل توجهی می گذارد.

وی اضافه کرد: فعلاً براساس توافقات به عمل آمده قرار است ثبت اطلاعات در سامانه تجارت برای شهریورماه انجام و در مهرماه به صورت دو هفته ای صورت گیرد. البته قرار است از آبان ماه ثبت اطلاعات روزانه شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 آبان 1399 بروزرسانی: 8 آبان 1399 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 540

به "جزئیات فروش سیستمی لاستیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات فروش سیستمی لاستیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید