تور فرانسه: تهران، میزبان تور سافاری بین المللی موتورهای سنگین پاریس، اصفهان

به گزارش طرفداران رونالدو، تور سافاری بین المللی موتورهای سنگین پاریس-اصفهان، پس از عبور از مرز بازرگان و شهرهای تبریز، اردبیل و رشت به تهران رسید.

تور فرانسه: تهران، میزبان تور سافاری بین المللی موتورهای سنگین پاریس، اصفهان

با ما همراه باشید و با تور فرانسه از کشور عشاق دیدن کنید و در شهرهای پاریس، مارسی بگردیم و برج ایفل ، موزه لوور و دیگر جذابیت های این شهر زیبا را ببینیم

تور سافاری بین المللی موتورهای سنگین که شامل 23 موتور سوار هستند 9 مرداد ماه به وسیله مرز بازرگان وارد ایران شدند. این تور 19 روز پیش پاریس را به مقصد اصفهان ترک نموده بود.

این گروه در جهت خود از 14 کشور اروپایی عبور نموده و پس از ورود به ایران نیز تبریز، اردبیل، خلخال، اسالم، رشت، لاهیجان، رودسر، رامسر، تنکابن، چالوس و کرج را پشت سرگذاشته و به تهران رسیدند.

برخورد خوب مردم و زیبایی های ایران به ویژه جهت خلخال-اسالم و جاده چالوس باعث لذت این مسافران شده است.

نیروهای امنیتی و پلیس در برگزاری هرچه بهتر این رالی همکاری های لازم را انجام داده و خوشبختانه در جهت حرکت تور هیچگونه مشکل یا مانعی وجود نداشت و همه نیروهای دخیل در این زمینه کمال همکاری را با موتورسواران و دست اندرکاران برگزاری این تور داشتند.

این تور یک شب در تهران مانده و صبح روز 12 مردا ماه مرکز را به مقصد اصفهان ترک کردند که از جهت جاده قدیم قم و سلفچگان به اصفهان خواهند رسید.

میدان نقش دنیا اصفهان انتها این تور خواهد بود.

منبع: کجارو / میراث آریا
انتشار: 29 بهمن 1400 بروزرسانی: 29 بهمن 1400 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 1286

به "تور فرانسه: تهران، میزبان تور سافاری بین المللی موتورهای سنگین پاریس، اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور فرانسه: تهران، میزبان تور سافاری بین المللی موتورهای سنگین پاریس، اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید