به زودی چند کشور آفریقایی ویزا را برای ایرانی ها بر می دارند

به گزارش طرفداران رونالدو، معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه، اعلام کرد: به زودی چند کشور آفریقایی، ویزا را برای ایرانیان به مدت دو هفته الی سه هفته بر می دارند.

به زودی چند کشور آفریقایی ویزا را برای ایرانی ها بر می دارند

به گزارش ایسنا، مهدی صفری با بیان این که چند کشور آفریقایی در چند هفته آینده برای مدت دو الی سه هفته ویزا برای ایرانیان بر می دارند گفت: این کشور ها، کشور های آفریقایی پولدار هستند که قدرت خرید بالایی دارند و قرار است تیم هایی از این کشور ها در این ارتباط به ایران سفر کنند.

این دیپلمات ارشد ایرانی در ادامه گفت وگوی خود با برنامه تلویزیونی جهان آرا با تاکید بر اهمیت دیپلماسی اقتصادی شرح داد: اگر ارتباطات تجاری و و اقتصادی خود را با دیپلماسی مناسب و پیگیرانه پیش ببریم و قول ها و توافقات خود با دیگر کشور ها را عملیاتی و اجرایی کنیم، قطعا کشور های مختلف با ما در حوزه های مختلف از جمله تجاری و اقتصادی کار می کنند.

وی همچنین با اشاره به سفر های دیپلماتیک مقامات کشور های مختلف منطقه و کشور های همسایه به تهران طی روز های گذشته اعلام کرد: ایران به کانون دیپلماسی در منطقه تبدیل شده است و این موضوع دارای اثر های اقتصادی و تجاری خوبی برای کشور ما است.

منبع: فرارو
انتشار: 6 مرداد 1401 بروزرسانی: 6 مرداد 1401 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 1430

به "به زودی چند کشور آفریقایی ویزا را برای ایرانی ها بر می دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به زودی چند کشور آفریقایی ویزا را برای ایرانی ها بر می دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید