آخرین شرایط پرونده روح الله زم و آمدنیوز ، یک برنامه زم در اعترافات و لپ تاپش لو رفت

به گزارش طرفداران رونالدو، حسین شریعتمداری به بعضی نقدها درباره مسکوت ماندن پرونده روح الله زم واکنش نشان داد.

آخرین شرایط پرونده روح الله زم و آمدنیوز ، یک برنامه زم در اعترافات و لپ تاپش لو رفت

به گزارش طرفداران رونالدو به نقل از مهر، حسین شریعتمداری شامگاه گذشته در آیین گرامیداشت حماسه 9 دی که در مسجد امام حسن مجتبی علیه السلام محله امیرکبیر ساوه برگزار گردید در پاسخ به پرسشی با موضوع مسکوت ماندن موضوع روح اله زم در دستگاه های امنیتی و قضائی گفت: اینطور نیست که موضوع روح اله زم مسکوت مانده است بلکه او اعترافاتی داشته است و پرونده وی در حال رسیدگی است.

محمدجواد ابطحی نماینده خمینی شهر نیز هفته پیش درباره روح الله زم گفت: قرار بود بعضی از اعترافات روح الله زم پخش گردد اما به دلیل بعضی مصالح کشور منتشر نشد.

وی با بیان اینکه یکی از موضوعات اغتشاشات اخیر به حاشیه کشاندن بحث دستگیری روح الله زم بود، اضافه نمود: اغتشاش کنندگان قصد داشتند احضار بعضی از مرتبطان با زم را تحت الشعاع قرار دهند، همانطور که سعی داشتند برای بحث دستگیری مازیار ابراهیمی، اصل قضایا را زیر سوال ببرند، قصد داشتند تا بحث روح الله زم را هم زیر سوال ببرند.

او توضیح داد: در اعتراضات آبان ماه مردم به دنبال مطالبه حق واقعی خود بودند، اما اپوزیسیون بر موج اعتراضات به حق مردم سوار شد و برای به حاشیه بردن دستگیری مدیر شبکه آمد نیوز کوشش کرد.

نماینده مردم خمینی شهر ادامه داد: قرار بود بعضی از اعترافات زم پخش گردد، اما با اتفاقات پیش آمده، مصلحت این شد که فعلا دست نگه دارند، اما من فکر می کنم در آینده نزدیک بخشی از اعترافات روح الله زم منتشر گردد و به وسیله دستگاه قضایی تبیین گردد.

او گفت: حرکتی که در 25 آبان سال جاری توسط اپوزیسیون رخ داد برنامه دراز مدت بود و آن ها قصد داشتند در 22 بهمن و آستانه انتخابات انجام دهند، اما مصوبه افزایش قیمت بنزین باعث شد تا حرکاتشان را به جلو بیندازند.

ابطحی با بیان اینکه اپوزوسیون سعی کرد از شرایطی که در کشور به وجود آمد بهره برداری کند، ادامه داد: ماهیت بسیاری از دستگیر شدگان اغتشاشات اخیر که بخشی از آن هم در تلویزیون منتشر و تعیین شد که این افراد دوره دیده بودند.

او در انتها تاکید نمود: در پروسه اعترافات روح الله زم و آنچه از لپ تاپ او اخذ شد، نشان می دهد که او دنبال تاسیس یک شبکه تلویزیونی اینترنتی بوده است و قصد داشته است که فعالیت های خود را در آستانه انتخابات مجلس انجام دهد

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 15

به "آخرین شرایط پرونده روح الله زم و آمدنیوز ، یک برنامه زم در اعترافات و لپ تاپش لو رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط پرونده روح الله زم و آمدنیوز ، یک برنامه زم در اعترافات و لپ تاپش لو رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید