گردشگری لرستان نیازمند برنامه ریزی مدون است

به گزارش طرفداران رونالدو، استاندار لرستان گفت: ابتکار عمل میراث فرهنگی استان در معرفی جاذبه های گردشگری قابل تقدیر است.

گردشگری لرستان نیازمند برنامه ریزی مدون است

به گزارش خبرنگاران فرهاد زیویار در حاشیه بازدید از غرفه لرستان در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران که 19 بهمن ماه صورت گرفت در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: لرستان در زمینه گردشگری حرف های زیادی برای گفتن دارد و چیزی که در این نمایشگاه نظر همه بازدیدکنندگان را جلب می نماید ابتکار و خلاقیت اداره کل میراث فرهنگی استان در این دوره بود که متفاوت از همواره و بسیار زیبا قابلیت های تاریخی، گردشگری و فرهنگی لرستان را به عرصه نمایش گذاشته است.

وی توضیح داد: در این نمایشگاه قابلیت های گردشگری لرستان به خوبی در بخش های متنوعی به نمایش درآمده به ویژه غرفه کشاورزی و محصولات کشت و صنعت لرستان که به خوبی نمایانگر گردشگری کشاورزی در استان است و بعلاوه غرفه های زره بافی، جاجیم بافی و ورشو که ظرفیتی جهانی در استان به شمار می رود.

استاندار لرستان اعلام نمود: قابلیت های تاریخی، فرهنگی استان مانند ماکت قلعه فلک الافلاک همگی نمونه های متفاوت و تجربه جدیدی از معرفی قابلیت های گردشگری لرستان هستند.

زیویار افزود: به منظور معرفی ویژه قابلیت های گردشگری لرستان نیازمند برنامه ریزی مدونی هستیم که به همین دلیل در بخش گردشگری برنامه ویژه ای در نظر داریم و یکی از موضوعاتی که می تواند گردشگری لرستان را به خوبی معرفی کند بحث راه و ارتباطات است.

وی بیان نمود: اگر بحث ریلی و راه آهن لرستان احیا گردد علاوه بر ریل تجاری، باری و مسافربری، ریل گردشگری در نقاط مختلف لرستان می تواند رونق گردشگری و در نهایت توسعه مالی استان را در پی داشته باشد.

منبع: دنیای سفر
انتشار: 21 بهمن 1401 بروزرسانی: 21 بهمن 1401 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 1536

به "گردشگری لرستان نیازمند برنامه ریزی مدون است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گردشگری لرستان نیازمند برنامه ریزی مدون است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید