واریز سومین مرحله حمایت معیشتی؛ ساعت 24 امشب ، 757 هزار خانوار اضافه شد

به گزارش طرفداران رونالدو، سخنگوی سازمان برنامه و بودجه گفت: با توجه به تعطیلی 4 شنبه سومین مرحله از حمایت های معیشتی ساعت 24 امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.

واریز سومین مرحله حمایت معیشتی؛ ساعت 24 امشب ، 757 هزار خانوار اضافه شد

به گزارش گروه اقتصادی طرفداران رونالدو، سخنگوی سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: با توجه به تعطیلی روز 4شنبه سومین مرحله از حمایت های معیشتی ساعت 24 امشب 8 بهمن به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.

بر اساس اعلام رئیس مرکز اطلاع رسانی، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان برنامه و بودجه کشور، کمک های معیشتی به تناسب بعد افراد خانوار پرداخت خواهد شد؛ به گونه ای که برای خانوار های تک نفره 55 هزار تومان، دو نفره 103 هزار تومان، سه نفره 138 هزار تومان، چهارنفره 172 هزار تومان و پنج نفره و بیشتر 205 هزار تومان واریز انجام می شود.

مهدی قمصریان درخصوص اینکه آیا در تعداد سرپرستان خانوار دریافت کننده سومین مرحله حمایت معیشتی نسبت به مرحله قبل تغییری حاصل شده است یا خیر گفت: در این مرحله 757 هزار و 324 خانوار دیگر که درخواست بررسی مجدد آن ها از سوی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی تایید شده، حمایت معیشتی مرحله اول و دوم و سوم را همزمان فردا شب دریافت خواهند کرد.

قمصریان افزود: مجموع خانوار های دریافت کننده حمایت معیشتی به 18میلیون و 997 هزار و 96 خانوار رسیده است.

به گفته وی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنان در حال ارزیابی سایر درخواست ها بوده و امکان تایید تعداد بیشتری از این خانوار ها در ماه های آینده وجود دارد و در هر مرحله که خانوار ها از سوی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی مورد تایید قرار بگیرند حمایت معیشتی از مرحله نخست برای آن ها محاسبه و واریز خواهد شد.

سخنگوی سازمان برنامه و بودجه کشور شرح داد: یارانه نقدی 45 هزار و 500 تومانی هم مطابق ماه قبل بیستم بهمن ماه واریز خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 84

به "واریز سومین مرحله حمایت معیشتی؛ ساعت 24 امشب ، 757 هزار خانوار اضافه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واریز سومین مرحله حمایت معیشتی؛ ساعت 24 امشب ، 757 هزار خانوار اضافه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید