نگرانی از شرایط دوگانه در تیم ملی!

به گزارش طرفداران رونالدو، مدت هاست که برخی از لژیونرهای فوتبال ایران با اتمام مسابقات باشگاهی در تعطیلات به سر می برند و از شرایط مسابقه دور هستند و از طرفی برخی فوتبالیست های شاغل در ایران در کوران بازی های داخلی به سر می برند.

نگرانی از شرایط دوگانه در تیم ملی!

به گزارش خبرنگاران، اردوی تیم ملی فوتبال ایران چهارم خرداد آغاز می شود و کادر فنی تیم ملی بعد از بازی های معوقه لیگ برتر، اسامی ملی پوشان مدنظر خود را برای حضور در اردو و شرکت در انتخابی جام جهانی در بحرین اعلام خواهد کرد.

مسابقات باشگاهی در بیشتر کشورهای غرب آسیا و اروپا تمام شده و تعداد معدودی از بازیکنان همچنان در کوران مسابقات هستند. به همین دلیل برخی از بازیکنان لژیونر ایرانی که احتمالا به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد، در تعطیلات به سر می برند و مدت زمان زیادی خواهد بود که از شرایط مسابقه دور هستند.

بازیکنانی مانند سردار آزمون، علی قلی زاده، کاوه رضایی، شجاع خلیل زاده، امید ابراهیمی، علی کریمی و ... در زمره ملی پوشان لژیونری هستند که چند هفته ای است از تمرینات گروهی و شرایط مسابقه دور شده اند.

از طرفی مسابقات لیگ برتر ایران با توجه به اهمیت بازی های تیم ملی که حکم مرگ و زندگی را دارد، همچنان دنبال می شود. در واقع این انتظار می رفت که حداقل کادر فنی و مدیران فدراسیون شرایطی را فراهم می کردند که بازی های لیگ حداقل سه، چهار روز قبل از اردوی ایران لغو می شد و بازیکنان شاغل در ایران زمان بیشتری برای ریکاوری و استراحت به دست می آوردند و از هر گونه مصدومیت احتمالی جلوگیری می شد.

در حال حاضر ملی پوشان شاغل در لیگ برتر بعد از برگزاری بازی های خود در سوم خرداد، فورا باید خود را به محل اردوی تیم ملی برسانند و چهارم خرداد نخستین جلسه تمرین را برگزار کنند.

این شرایط دوگانه برای بازیکنان ملی پوش در شرایطی است که نگرانی هایی درباره آینده تیم ملی وجود دارد. به خصوص که بحرین و عراق زودتر از ایران راهی اردو شده اند و در این مدت، دیدارهای محبت آمیز ای را با اوکراین و تاجیکستان برگزار خواهند کرد اما تیم ملی بدون هیچ دیدار محبت آمیز ای به بحرین می رود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 خرداد 1400 بروزرسانی: 28 خرداد 1400 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 979

به "نگرانی از شرایط دوگانه در تیم ملی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نگرانی از شرایط دوگانه در تیم ملی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید