تور ارزان دبی: شرایط اخذ اقامت کشور امارات

به گزارش طرفداران رونالدو، بسیاری از افراد دوست دارند در کشورهای دیگر زندگی کنند و اقامت آن کشور را بر می گزینند. یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس که افراد بی شماری برای دریافت ویزای این کشور اقدام می کنند. امارات متحده عربی می باشد. اخذ اقامت کشور امارات دارای شرایط و قوانین خاصی می باشد و افراد می توانند با دریافت آن در این کشور زندگی کنند. لازم به ذکر است اخذ اقامت کشور امارات، کاری تقریبا آسان است و افراد به راحتی می توانند در این کشور سکنی گزینند. اخذ اقامت در این کشور به چند علت میسر است. لذا ما در این متن قصد داریم تا دلایل و شرایطی که برای اخذ اقامت کشور امارات ضروری است را در ادامه متن مورد آنالیز قرار دهیم. بلیط هواپیما را مقرون به صرفه بخرید.

تور ارزان دبی: شرایط اخذ اقامت کشور امارات

با تور ارزان دبی در زیباترین سواحل خلیج فارس استراحت کنید و شهری پر زرق و برق، بین‌المللی و پیشرفته را سیاحت کنید.

اخذ اقامت کشور امارات به وسیله ثبت شرکت

یکی از شرایطی که برای دریافت اقامت این کشور وجود دارد، ثبت شرکت در این کشور می باشد. افراد می توانند با ایجاد یک شرکت در دبی به تجارت در این کشور بپردازند و با این کار به راحتی می توانند اقامت کشور امارات را دریافت کنند. لازم به ذکر است افرادی که شرکتی را در این کشور ثبت می کنند، تسهیلات بی شماری به آن ها تعلق خواهد گرفت. لذا یکی از این تهسیلات اخذ اقامت کشور امارات بدون کمترین دردسر می باشد. علاوه بر اقامت در این کشور افرادی که به ثبت شرکت پرداخته اند، می توانند از تجارت در این کشور بهره برده و مالیاتی بابت آن نپردازند. پس یکی از برترین و مؤثرترین اقامت هایی که می توان در این کشور اخذ کرد، اقامت به وسیله ثبت شرکت می باشد.

اخذ اقامت کشور امارات به وسیله ملک

یکی دیگر از شرایطی که افراد می توانند، اقامت این کشور را به دست آورند. اقامت به وسیله خرید ملک می باشد. لذا افراد می توانند با خرید ملک و یا ساخت ساز در این کشور اقامت این کشور را اخذ کنند. لازم به ذکر است بهایی که برای آن ملک در کشور امارات می پردازید، نباید کمتر از 1 میلیون درهم باشد. لذا بعد از آن که ملک مورد نظر را در این کشور خریداری نمودید، به مدت دو سال به شما اقامت کشور امارات داده می شود. افراد در این مدت نمی توانند، به فعالیت های تجاری بپردازند. بعد از این دو سال، افراد می توانند برای اقامت دائم در این کشور اقدام کنند و بعد از آن به فعالیت های مالی بپردازند.

اخذ اقامت کشور امارات به وسیله ازدواج

یکی دیگر از اقامت هایی که افراد می توانند، در این کشور اخذ کنند اقامت به وسیله ازدواج است. در این نوع اقامت زنی که با یک مرد اماراتی ازدواج نماید می تواند، اقامت این کشور را دریافت نماید. لذا این قانون به صورت یک طرفه یعنی فقط ازدواج یک زن با یک مرد اماراتی می باشد و برعکس آن صادق نیست. لازم به ذکر است شرایطی برای این ازدواج وجود دارد و تا مدت ها به آن زن اقامت دائم داده نمی شود، تا صدق آن ازدواج صادر شود.

بحث پایانی

در کل می توان گفت دریافت اقامت کشور امارات نسبت به سایر کشور ها به خصوص برای ایرانیان آسان تر می باشد و افراد می توانند با به جا آوردن برخی از شرایط اقامت این کشور را اخذ کنند. لذا می توان گفت کارهای تجاری در این کشور افراد را زودتر به اخذ اقامت کشور امارات می رساند. مجله گردشگری خبرنگاران

منبع: مجله دور و نزدیک
انتشار: 22 آذر 1400 بروزرسانی: 22 آذر 1400 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 1212

به "تور ارزان دبی: شرایط اخذ اقامت کشور امارات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان دبی: شرایط اخذ اقامت کشور امارات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید