برگزاری لیگ برتر تکواندو با حضور 10 تیم و در دو گروه، 4 دی ماه پیش بینی آغاز رقابت هوگوپوشان

به گزارش طرفداران رونالدو، از سوی سازمان لیگ، شیوه نامه برگزاری مسابقات لیگ های تکواندو در سال 1399 اعلام شد.

برگزاری لیگ برتر تکواندو با حضور 10 تیم و در دو گروه، 4 دی ماه پیش بینی آغاز رقابت هوگوپوشان

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، با اعلام سازمان لیگ، مسابقات لیگ تکواندو از 4 دی ماه کار خود را آغاز می کند که شیوه نامه برگزاری رقابت ها اعلام شد.

براساس تاریخ هایی که در شیوه نامه ابلاغی از سوی سازمان لیگ اعلام شده است برای حضور در نوزدهمین دوره لیگ برتر تکواندو جام خلیج فارس 10 تیم حضور دارند که مرحله نخست رقابت ها در دو گروه A و B و طی روزهای 4 و 5 دی ماه و 11 و 12 دی ماه برگزار می گردد. مرحله نهایی نیز روز 17 بهمن ماه پیگیری می گردد.

بیست و ششمین دوره مسابقات لیگ دسته یک جام نقش جهان با حضور 4 تیم روز 19 دی ماه انجام خواهد شد؛ مرحله نخست بیست و سومین دوره رقابت های لیگ نوجوانان پسر جام آینده سازان المپیک با حضور 11 تیم در سه گروه A، B و C در روزهای 25 و 26 دی ماه پیگیری می گردد. مرحله نهایی رقابت ها نیز روز 16 بهمن ماه است.

شانزدهمین دوره مسابقات لیگ بانوان جام کوثر با رقابت 4 تیم روز 3 بهمن ماه برگزار خواهد شد. مرحله نخست یازدهمین دوره رقابت های لیگ نوجوانان دختر جام آینده سازان المپیک نیز با حضور 7 تیم در دو گروه A و B و طی روزهای 9 و 10 بهمن ماه انجام می گردد و مرحله نهایی نیز روز یکم اسفندماه است.

گفتنی است؛ تاریخ های اعلام شده در تمامی مسابقات فوق در صورت توقف لیگ های وزشی در کشور (باتوجه به شرایط کنونی) از سوی واحدهای مربوطه، قابل تغییر است.

Pdf شیوه نامه برگزاری مسابقات لیگ را می توانید در اینجا ببینید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 دی 1399 بروزرسانی: 5 دی 1399 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 662

به "برگزاری لیگ برتر تکواندو با حضور 10 تیم و در دو گروه، 4 دی ماه پیش بینی آغاز رقابت هوگوپوشان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری لیگ برتر تکواندو با حضور 10 تیم و در دو گروه، 4 دی ماه پیش بینی آغاز رقابت هوگوپوشان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید