ادامه بازی فرسایشی مذاکره استقلال و استراماچونی، سکوت می نمایند و تا ابد منتظرت می مانند!

به گزارش طرفداران رونالدو، استراماچونی 17 آذرماه ایران را ترک کرد و اکنون بیست وسه روز است که مسئولان استقلال نتوانسته اند تکلیف نیمکت تیم شان را تعیین نمایند. در هفته های گذشته آنقدر حرف و حدیث هایی در مورد بازگشت استراماچونی مطرح شده که کسی نمی تواند متوجه گردد باشگاه استقلال حقیقت را می گوید یا سرمربی ایتالیایی.

ادامه بازی فرسایشی مذاکره استقلال و استراماچونی، سکوت می نمایند و تا ابد منتظرت می مانند!

عدم اطلاع رسانی از سوی مسئولان باشگاه استقلال درباره مذاکره با وکیل آندره آ استراماچونی ابهامات زیادی برای طرفداران این تیم به وجود آورده است.

به گزارش تسنیم، در حالی که دو روز از مذاکرات نمایندگان استقلال با وکیل آندره آ استراماچونی می گذرد، اما باشگاه استقلال هیچ گونه اطلاع رسانی در این باره انجام نداده است.

باشگاه استقلال پنجشنبه هفته گذشته رسما از سرانجام همکاری با استراماچونی اطلاع داد. پس از این ماجرا فرهاد مجیدی نیز از راهنمایی آبی پوشان انصراف داد تا شرایط باشگاه بحرانی تر از گذشته گردد. یک روز بعد، اسماعیل خلیل زاده سرپرست باشگاه استقلال بیان کرد که علی خطیر معاون ورزشی پیشین این باشگاه مأمور مذاکره با استراماچونی شده است. خلیل زاده شنبه همراه رحمان رضایی راهی دوحه قطر شد تا به همراه خطیر در جریان مذاکره با وکیل استراماچونی قرار بگیرد، اما دو روز از مذاکرات گذشته و تعیین نیست که در جریان این مذاکرات چه گذشته و فرایند آن چطور بوده است.

عدم اطلاع رسانی از سوی باشگاه استقلال ابهامات زیادی را بوجود آورده است. این باشگاه شب گذشته به شایعه توافق با استراماچونی واکنش نشان داد و از طرفداران خواست که به شایعات توجه ننمایند. این واکنش نشان می دهد که فرایند مذاکرات مثبت نبوده است. تنها واکنش باشگاه استقلال به مذاکره با استراماچونی همین بوده و در سایر موارد سیاست سکوت و عدم اطلاع رسانی را در پیش گرفته است. اگر چه استقلالی ها در این باره سکوت نموده اند اما ظاهراً قصد دارند باز هم منتظر این مربی بمانند و تا ابد چشم انتظار حضور او در ایران باشند که اگر اینگونه نبود یک روز پس از اعلام سرانجام همکاری، از مذاکره دوباره با این مربی سخن نمی گفتند.

استراماچونی 17 آذرماه ایران را ترک کرد و اکنون بیست وسه روز است که مسئولان استقلال نتوانسته اند تکلیف نیمکت تیم شان را تعیین نمایند. در هفته های گذشته آنقدر حرف و حدیث هایی در مورد بازگشت استراماچونی مطرح شده که کسی نمی تواند متوجه گردد باشگاه استقلال حقیقت را می گوید یا سرمربی ایتالیایی.

بازی فرسایشی مذاکرات استقلال و استراماچونی در شرایطی ادامه دارد که تمرینات آبی پوشان باید از روز گذشته شروع می شد، اما باشگاه استقلال بیان کرد که تاریخ شروع تمرینات به تعیین شدن نتیجه مذاکرات با استراماچونی بستگی دارد. این در حالی است که آبی پوشان باید 27 دی ماه در هفته هفدهم لیگ برتر در اهواز با فولاد بازی نمایند و 4 روز دیگر در مرحله اول پلی آف لیگ قهرمانان آسیا به میدان بفرایند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 2 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 24

به "ادامه بازی فرسایشی مذاکره استقلال و استراماچونی، سکوت می نمایند و تا ابد منتظرت می مانند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه بازی فرسایشی مذاکره استقلال و استراماچونی، سکوت می نمایند و تا ابد منتظرت می مانند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید