خزعلی: پیگیر تسریع در تصویب قانون کرامت و حمایت از زنان هستیم

به گزارش طرفداران رونالدو، خبرگزاری خبرنگاران-معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور گفت: معاونت وظیفه دارد با جدیت پیگیر تسریع تصویب قانون کرامت در مجلس؛ اصلاح خلاء ها در دستورالعمل های موجود و ایجاد ساز و کار لازم برای جرم انگاری هرگونه تعرض به امنیت زنان در همه عرصه های اجتماعی از جمله هنر و سینما باشد.

خزعلی: پیگیر تسریع در تصویب قانون کرامت و حمایت از زنان هستیم

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، انسیه خزعلی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی از برگزاری نشست با بعضی هنرمندان سینماگر که بیانیه بیانیه زنان دستاندرکار سینما در اعتراض به خشونت علیه زنان در این عرصه را امضا نموده بودند، اطلاع داد.

معاون امور زنان رئیس جمهوری نوشته است: نشستی صمیمی با بعضی هنرمندان سینماگری داشتم که بیانیه را امضاء نموده بودند. این عزیزان برای پشتیبانی از آسیب دیدخزعلی: پیگیر تسریع در تصویب قانون کرامت و حمایت از زنان هستیمان معدود اتفاقات ناگوار این عرصه به میدان آمده بودند. البته که این حساسیت بسیار خوب است حتی اگر چنین آزاری تنها نسبت به یک نفر باشد.

خانم خزعلی از پیگیری جدی قانون کرامت در مجلس اطلاع داده و نوشته است: معاونت وظیفه دارد با جدیت پیگیر تسریع تصویب قانون کرامت در مجلس؛ اصلاح خلاء ها در دستورالعمل های موجود و ایجاد ساز و کار لازم برای جرم انگاری هرگونه تعرض به امنیت زنان در همه عرصه های اجتماعی از جمله هنر و سینما باشد.

معاون امور زنان رئیس جمهوری اضافه نموده است: این جریان، ضروری است با انضباط حقوقی و قانونی لازم در راستا تعریف شده و نه تحمیل شده قرار گیرد. در این جلسه مدیرعامل خانه سینما و مشاور امور اجتماعی وزارت ارشاد از آمادگی خود برای پیگیری شکایات در این زمینه اطلاع دادند و جا دارد دلسوزان حقیقی امنیت زنان از این موقعیت استفاده کنند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 12 خرداد 1401 بروزرسانی: 12 خرداد 1401 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 1376

به "خزعلی: پیگیر تسریع در تصویب قانون کرامت و حمایت از زنان هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خزعلی: پیگیر تسریع در تصویب قانون کرامت و حمایت از زنان هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید