خبرنگاران مهلت 15 روزه مرغ فروشان اسلامشهر برای انتقال به بازارچه تقوی

به گزارش طرفداران رونالدو، تهران- خبرنگاران- فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: با توجه به شکایت های مکرر مردم و رعایت نکردن اصول بهداشتی در برخی مرغ فروشی ها و واحدهای عرضه مواد پروتئینی در محدوده سرنوری، این واحدها 15 روز مهلت دارند تا با توافق با شهرداری و مالک بازارچه تقوی به این بازارچه منتقل شوند.

خبرنگاران مهلت 15 روزه مرغ فروشان اسلامشهر برای انتقال به بازارچه تقوی

به گزارش خبرنگاران مسعود مرسلپور شامگاه چهارشنبه در جلسه کمیته امنیت و سلامت غذایی شهرستان اسلامشهر اضافه نمود: برای حفظ سلامتی شهروندان هیچ کوتاهی و قصوری پذیرفتنی نیست در صورت منتقل نشدن واحدهای مذکور به بازارچه تقوی پرونده این واحدها در کمیسیون نظارت طرح و تصمیم لازم اتخاذ می شود.

وی بر ضرورت تشدید نظارت بر واحدهای کشتارگاهی شهرستان تاکید کرد.

فرماندار اسلامشهر گفت: تیمی متشکل از کنندگان دامپزشکی، محیط زیست، شبکه بهداشت و درمان و اتاق اصناف موظف هستند شرایط بهداشتی سردخانه ای که در یک پارکینگ در محدوده سرنوری به توزیع عمده گوشت مرغ می پردازد را مورد بررسی قرار دهند.

مرسلپور ادامه داد: در صورت مشاهده هرگونه مشکل بهداشتی این سردخانه پلمب می شود.

وی با بیان اینکه ایجاد هرگونه بازار روز عرضه مواد غذایی در شهرستان ممنوع است، شرح داد: واحدهای عرضه لبنیات سنتی به ویژه بستنی فروشان، رستوران ها و جگرکی ها نیز باید به طور ویژه مورد نظارت قرار گیرند.

فرماندار اسلامشهر گفت: با توجه به آغاز فصل تابستان و شیوع برخی بیماری ها، شبکه بهداشت و درمان با همکاری امور آب و فاضلاب شهرستان اسلامشهر باید با حساسیت مضاعفی شرایط آب شرب مصرفی در مناطق مختلف شهرستان را کنترل کند.

مرسلپور اضافه نمود: از زمان شیوع ویروس کرونا مردم با حساسیت و دقت بیشتری نسبت به تهیه مواد غذایی اقدام می کنند

وی خاطر نشان کرد: با وجود فعالیت تیم های نظارتی از مردم درخواست داریم از واحدهایی که نکات بهداشت را رعایت نمی کنند به هیچ عنوان خرید نکنند.

شهرستان اسلامشهر با 800 هزار نفر جمعیت در جنوب غرب پایتخت واقع شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 24 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 385

به "خبرنگاران مهلت 15 روزه مرغ فروشان اسلامشهر برای انتقال به بازارچه تقوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مهلت 15 روزه مرغ فروشان اسلامشهر برای انتقال به بازارچه تقوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید