30 هزار لیتر بنزین برای رانندگان آژانس واریز شد

به گزارش طرفداران رونالدو، مدیر برنامه ریزی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: تا به امروز یک مرحله برای 30 هزار راننده آژانس، اطلاعات دریافت و سهمیه سوخت واریز شده است.

30 هزار لیتر بنزین برای رانندگان آژانس واریز شد

به گزارش طرفداران رونالدو، شهرام رضایی، مدیر برنامه ریزی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در گفت وگو با تسنیم گفت: برای آژانس ها، تاکسی های تلفنی، تاکسی های اینترنتی، سرویس های مدارس و هر شخصی که از اعتبار در کنار کارت هوشمند سوخت خود استفاده می نماید، متولی سهمیه سوخت وزارت کشور است.

وی اضافه نمود: آژانس ها و تاکسی های تلفنی زیر نظر صنف هستند و صنف نیز زیر نظر وزارت صنعت، معدن و تجارت است و به وسیله صنف، اطلاعات فعالان آژانس ها و تاکسی های تلفنی به وزارت کشور ارسال می گردد؛ پس فعالان این عرصه برای دریافت سهمیه سوخت خود، باید از صنف خود پیگیری نمایند.

مدیر برنامه ریزی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی توضیح داد: تا به امروز یک مرحله برای 30 هزار راننده آژانس، اطلاعات دریافت و سهمیه سوخت واریز شده است.

رضایی با اشاره به اینکه برای رانندگان آژانس و تاکسی تلفنی سامانه ای جهت ثبت میزان پیمایش وجود ندارد، گفت: در یک نوبتی که در تاریخ 11 دی ماه امسال، سهمیه سوخت برای 30 هزار راننده آژانس واریز شد، احتمالا صنف مربوطه تأیید نموده که این خودروها مثلا به میزان 200 لیتر پیمایش داشته اند؛ البته قرار شده که دو ماه به صنف مربوط به فعالیت رانندگان آژانس فرصت داده گردد که سامانه ای برای خود ایجاد نمایند.

وی ادامه داد: تا زمانی که سامانه ای معین برای رانندگان آژانس و تاکسی تلفنی ایجاد گردد، قرار بر این است که به صورت اعلام لیستی از سوی صنف به وزارت کشور و از وزارت کشور به وزارت نفت، سهمیه هایی به افراد حاضر در این لیست ها، به همان صورت که در یک نوبت واریز شد، پرداخت گردد.

مدیر برنامه ریزی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی اعلام کرد: در واقع در حال حاضر هر شخصی که در آژانس و تاکسی تلفنی کار می نماید و تا به امروز سهمیه سوختی برای فعالیت خود نگرفته است، با مراجعه به صنف خود، پیگیر این موضوع گردد که نامش در لیستی که به وزارت کشور ارسال می گردد، قرار گیرد.

وی اضافه نمود: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی مجری سهمیه بندی بنزین است و آنچه از سهمیه ها به رانندگان آژانس در یک نوبت تخصیص پیدا نموده، بر اساس لیستی بوده که از وزارت کشور به ما داده شده است، پس هر نوع پیگیری باید به وسیله صنف و از وزارت کشور صورت گیرد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 14 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 54

به "30 هزار لیتر بنزین برای رانندگان آژانس واریز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "30 هزار لیتر بنزین برای رانندگان آژانس واریز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید