کرونا در پمپ بنزین ها جا خوش نموده است

به گزارش طرفداران رونالدو، از زمان شیوع ویروس کرونا پمپ بنزین ها به دلیل تردد مردم یکی از مکانهای پر خطر شناخته شده و علیرغم راهکارهای در نظر گرفته شده همچنان شاهد جولان این ویروس در پمپ بنزین ها هستیم.

کرونا در پمپ بنزین ها جا خوش نموده است

به گزارش خبرنگاران از ایسنا، یکی از راهکارهای مقابله با کرونا تجهیز پمپ بنزین ها به دستکش های یکبار مصرف، مواد ضدعفونی نماینده و سوخت گیری توسط اپراتورها بود، اما علیرغم این اقدامات بعضا دیده می گردد که پمپ بنزین ها چندان این مساله را جدی نگرفته اند و حتی متقاضیان سوخت نیز تمایل چندانی ندارند که مسئولیت سوخت گیری را به اپراتورهای صندلی ها واگذار نمایند.

البته مشاهدات عینی از چندین صندلی سوخت نشان می دهد که اپراتور صندلی ها مخالفتی برای انجام فرایند سوخت گیری خودرو های متقاضی ندارند اما به دلیل عدم اطمینان و یا عدم آگاهی، افراد بعضا بدون در اختیار داشتن وسایل مناسب بهداشتی همچون ماسک و دستکش اقدام به سوختگیری می نمایند.

علاوه بر این یکی از مواردی که در مدت شیوع ویروس کرونا در پمپ بنزین ها به چشم می خورد بنرهای عدم دریافت وجه نقد و درخواست از متقاضیان سوخت برای پرداخت غیر نقدی هزینه سوخت است اما بازهم بسته های اسکناس در دستان اپراتورها رخ نمایی می نماید که این مساله نیز نشان از عدم رعایت افراد و اپراتورها دارد.

به همین دلیل محمد عطاپور، مشاور عالی انجمن مالکان صندلی ها و مجتمع های خدماتی، رفاهی و بین راهی در مورد شرایط فعلی صندلی های سوخت برای مقابله با ویروس کرونا، به ایسنا گفت: در حال حاضر صندلی ها ماسک و دستکش را در اختیار اپراتورها و حتی افراد متقاضی قرار داده اند اما ضروری است افرادی که وارد پمپ بنزین نیز می شوند وسایل بهداشتی لازم را همراه داشته باشند.

وی با بیان اینکه اکنون نسبت به گذشته مردم حساسیت ها را بیشتر درک نموده اند و این مساله به عنوان یک فرهنگ در حال شناخت است، تاکید نمود: افراد باید به خاطر سلامتی خودشان در وهله اول و حفظ سلامتی دیگران از ماسک و دستکش استفاده نمایند. در این میان صندلی ها نیز با هزینه خودشان وسایل بهداشتی را تامین می نمایند.

مشاور عالی انجمن مالکان صندلی ها و مجتمع های خدماتی، رفاهی و بین راهی با اشاره به آسیب های وارد شده به تجهیزات پمپ بنزین ها به دلیل ضدعفونی های مکرر گفت: در ابتدا به دلیل اینکه از مواد نامناسب برای ضدعفونی صندلی ها استفاده می شد، صندلی ها متحمل خسارات زیادی شدند. با توجه به اینکه مواد ضد عفونی مناسب گران است صندلی ها چاره ای ندارند اما اکنون شرایط نسبت به گذشته بهتر است.

عطاپور با تاکید بر اینکه تقاضای ما از تمام افرادی که وارد پمپ بنزین ها می شوند رعایت مسایل بهداشتی است، اظهار کرد: اگر همه افراد رعایت نمایند قطعا می توانیم این ویروس را مهار کنیم لذا ضروری است در مکان های پرتردد این موضوع به طور جدی تری نگاه گردد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 18 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 436

به "کرونا در پمپ بنزین ها جا خوش نموده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا در پمپ بنزین ها جا خوش نموده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید