کاخ سفید: ایران به تعهداتش پایبند شود، ما نیز وظایف خود را انجام می دهیم

به گزارش طرفداران رونالدو، تهران (پانا) - سخنگوی کاخ سفید گفت در صورت پایبندی ایران به تعهداتش، واشنگتن از آن به عنوان سکویی برای توافقی قوی تر و طولانی تر استفاده خواهد کرد.

کاخ سفید: ایران به تعهداتش پایبند شود، ما نیز وظایف خود را انجام می دهیم

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آناتولی، جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید روز چهارشنبه در کنفرانسی خبری در پاسخ به سوالی درخصوص حملاتی راکتی به عراق مدعی شد: ما هنوز به ارزیابی نهایی برای انتساب این حملات نرسیده ایم. واشنگتن ایران را مسئول نمایندگانش در دیگر کشورها می داند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه آمریکا حق پاسخ دادن را برای خود محفوظ می داند مدعی شد که این پاسخ حساب شده و در زمان و به گونه ای خواهد بود که آمریکا صلاح می داند.

سخنگوی کاخ سفید در رابطه با بازگشت آمریکا به توافق هسته ای هم گفت: اگر ایران به تمام تعهداتش ذیل توافق هسته ای پایبند شود، آمریکا نیز وظیفه خود را انجام می دهد و از آن به عنوان سکویی برای توافقی طولانی تر و قوی تر استفاده خواهد کرد.

وی همچنین گفت که ایران هنوز با پایبندی به تعهداتش در توافق هسته ای فاصله دارد و آمریکا هم اقدامی برای رفع تحریم های ایران آن گونه که خواسته شده است، انجام نداده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 28 اسفند 1399 بروزرسانی: 28 اسفند 1399 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 823

به "کاخ سفید: ایران به تعهداتش پایبند شود، ما نیز وظایف خود را انجام می دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاخ سفید: ایران به تعهداتش پایبند شود، ما نیز وظایف خود را انجام می دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید