پیش بینی بارش برف و باران در ارتفاعات تهران

به گزارش طرفداران رونالدو، مدیرکل هواشناسی استان تهران از بارش برف و باران در ارتفاعات اطلاع داد و گفت: روزهای آخر هفته آسمان تهران صاف تاکمی ابری خواهد بود.

پیش بینی بارش برف و باران در ارتفاعات تهران

به گزارش طرفداران رونالدو به نقل از فارس، مجتبی جلالی مدیرکل هواشناسی استان تهران درباره جدیدترین شرایط جوی هوای استان تهران گفت: بارش برف و باران برای ارتفاعات پیش بینی می گردد و بر اساس آنالیز داده ها و نقشه های پیش یابی دوشنبه و سه شنبه 9 و 10 دی آسمان استان تهران صاف تاکمی ابری خواهد بود.

وی در ادامه به افزایش ابر از دوشنبه 9 دی اشاره نمود و گفت: در روز سه شنبه 10 دی در ارتفاعات بارش پراکنده باران و برف پیش بینی می گردد و از بعدازظهر همین روز وزش باد و به تدریج کاهش ابرناکی انتظار می رود.

مدیرکل هواشناسی استان تهران در همین زمینه ادامه داد: از صبح دوشنبه تا صبح سه شنبه به دلیل سکون نسبی جوی و عدم وزش باد مناسب کاهش کیفیت هوا و افزایش غبار محلی وجود دارد.

جلالی درباره شرایط آب و هوایی استان در اواخر هفته گفت: با آغاز وزش های باد از روز سه شنبه افزایش کیفیت هوا پیش بینی می گردد و در روزهای چهار و پنج شنبه آسمان صاف تاکمی ابری همراه با وزش باد خواهد بود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 12

به "پیش بینی بارش برف و باران در ارتفاعات تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی بارش برف و باران در ارتفاعات تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید