وظیفه ای که روی دوش انصاریفرد افتاد، هیات مدیره دخالت نمی کند

به گزارش طرفداران رونالدو، به گزارش خبرنگاران، گابریل کالدرون که در نشست خبری بعد از دیدار با نساجی نقدها تندی از مدیرعامل باشگاه پرسپولیس داشت، همچنان روی حرفش ایستاده و تاکید کرده برای ادامه همکاری با باشگاه پرسپولیس باید خواسته هایش برآورده شود.

وظیفه ای که روی دوش انصاریفرد افتاد، هیات مدیره دخالت نمی کند

پیرمرد آرژانتینی که توانسته سرخپوشان را در سرانجام نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر صدرنشین کند، خواستار کنار گذاشتن چند نفر از مجموعه باشگاه و اطراف تیم شده تا بتواند با آرامش بیشتری کارش را ادامه دهد.

افشین پیروانی سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس مهمترین نفری است که کالدرون از مسئولان باشگاه خواسته وی را برکنار کنند. ظاهراً سرمربی سرخپوشان با پیروانی اختلاف نظر دارد و حاضر نیست وی را به عنوان سرپرست کنار تیم بپذیرد. علاوه بر وی یکی از نزدیکان محمدحسن انصاریفرد هم مورد خطاب کالدرون قرار گرفته و وی خواسته است که این فرد نزدیک به مدیرعامل هم کنار گذاشته شود.

درحالی که عنوان شده بود هیأت مدیره به این مسائل ورود کرده و قرار است در این مورد با انصاریفرد صحبت کند اما اعضای هیأت مدیره تاکید کرده اند که هیچ دخالتی در این موارد ندارند چرا که این مسائل در حوزه اختیارات مدیرعامل باشگاه است و انصاریفرد باید خواسته های کالدرون را برآورده کند.

در مقطعی که برانکو پرسپولیس را رها کرد و حاضر به ادامه همکاری نشد، اعضای هیأت مدیره باشگاه سراغ کالدرون رفتند و با انتخاب این سرمربی آرژانتینی کمک کردند تا اوضاع سرخپوشان همچنان با سروسامان بماند که نتیجه اش صدرنشینی این تیم در سرانجام نیم فصل شد.

حالا حل مشکل بوجود آمده بین کالدرون و پیروانی و فرد نزدیک به مدیرعامل بر دوش انصاریفرد افتاده و او باید مسائل را برطرف و زمینه بازگشت سرمربی آرژانتینی به ایران و ادامه همکاری را فراهم کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 13

به "وظیفه ای که روی دوش انصاریفرد افتاد، هیات مدیره دخالت نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وظیفه ای که روی دوش انصاریفرد افتاد، هیات مدیره دخالت نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید