ورود 2 میلیون دوز واکسن اسپوتنیک V روسیه تا اواسط اسفند به ایران

به گزارش طرفداران رونالدو، رئیس سازمان غذا و دارو از واردات دو میلیون دوز واکسن اسپوتنیک V روسیه تا اواسط اسفند به ایران اطلاع داد.

ورود 2 میلیون دوز واکسن اسپوتنیک V روسیه تا اواسط اسفند به ایران

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، به نقل از اسپوتنیک، محمدرضا شانه ساز، معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و داروی ایران در پاسخ به پرسش خبرنگار اسپوتنیک، گفت: آن چیزی که در قرار اولیه است، حدود 2 میلیون دوز واکسن است که دریافت خواهد شد.

وی اظهار داشت: محموله اول خوشبختانه وارد شد، ما امیدوار هستیم بنابر آنچه جلالی سفیر ایران در روسیه اظهار داشت، چیزی حدود 500 هزار دوز دیگر نیز تامین گردد و امیدواریم مابقی آن با یک فاصله زمانی کوتاه تری تا قبل از خاتمه مارس، بین یک تا دو میلیون دوز به دستمان برسد و به هر حال واکسیناسیون را در ایران آغاز کنیم.

شانه ساز اضافه کرد: همان طور که می دانید گروه اولی که دریافت نماینده هستند، پرسنل آی سی یو و همچنین پرسنلی که به طور مستقیم با بیماران مبتلا به کووید 19 سر و کار دارند، خواهند بود که در همین هفته واکسیناسیون آن ها آغاز خواهد شد.

رئیس سازمان غذا و دارو گفت: بعد به ترتیب گروه های سالمندان و بیمارانی که به دلیل احتیاج و ویژگی های بیماری شان باید حتما در پروتکشن اصلی قرار بگیرند و بعد از آن، گروه های دیگر واکسن را دریافت می نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 اسفند 1399 بروزرسانی: 17 اسفند 1399 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 799

به "ورود 2 میلیون دوز واکسن اسپوتنیک V روسیه تا اواسط اسفند به ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود 2 میلیون دوز واکسن اسپوتنیک V روسیه تا اواسط اسفند به ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید