واکنش های مثبت به انتقال جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی سرنگون شده در ایران به فرانسه

به گزارش طرفداران رونالدو، کشورهای اوکراین، کانادا، افغانستان، انگلیس و سوئد از انتقال جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی به فرانسه استقبال کردند.

واکنش های مثبت به انتقال جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی سرنگون شده در ایران به فرانسه

با ما همراه باشید و با تور فرانسه ارزان از کشور عشاق دیدن کنید و در شهرهای پاریس، مارسی بگردیم و برج ایفل ، موزه لوور و دیگر جذابیت های این شهر زیبا را ببینیم

به گزارش اسپوتنیک، کشورهای اوکراین، کانادا، افغانستان، انگلیس و سوئد از انتقال جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی سرنگون شده در نزدیکی تهران به فرانسه استقبال می نمایند و خواهان آن هستند که ایران تحقیقات فنی کامل و مستقل را در خصوص سقوط هواپیما انجام دهد.

پیش از این، جعبه های سیاه هواپیمای اوکراینی که در نزدیکی تهران مورد شلیک موشک واقع شده بود، برای مطالعه به دفتر تحقیقات فجایع هواپیمایی فرانسه منتقل شدند.

وی گفت: در بیانیه گروه بین المللی حمایت از قربانیان حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی که در سایت وزارت خارجه اوکراین منتشر شده آمده است: ما از انتقال جعبه های سیاه پرواز PS752 به دفتر تحقیقات و تجزیه و تحلیل ایمنی هواپیمایی کشوری فرانسه استقبال می کنیم. مدت ها منتظر این قدم بودیم، البته تنها یک قدم از مراحل اتمام تحقیقات فنی. ما بار دیگر تقاضای خود را از ایران برای انجام کامل، شفاف و مستقل تحقیقات تکرار می کنیم یک تحقیق فنی که مطابق با استانداردهای بین المللی باشد.

همانطور که اشاره شد، تیم بین المللی همچنان به منظور اطمینان از شفافیت، پاسخگویی و عدالت از جمله پرداخت غرامت به خانواده های قربانیان این فاجعه کوشش جدی خواهد نمود.

پرواز بوئینگ 737-800 هواپیمایی بین المللی اوکراین اندکی پس از برخاستن از فرودگاه تهران در اوایل صبح روز 8 ژانویه سقوط کرد. 176 نفر کشته شدند: شهروندان ایران، اوکراین، کانادا، بریتانیا، آلمان، سوئد و افغانستان.

  • تصاویر تلخ سقوط هواپیمایی اوکراین در ایران
منبع: چمدان
انتشار: 16 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 432

به "واکنش های مثبت به انتقال جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی سرنگون شده در ایران به فرانسه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش های مثبت به انتقال جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی سرنگون شده در ایران به فرانسه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید