هشدار نوری المالکی درباره مانع تراشی در انتخاب نامزد نخست وزیری عراق

به گزارش طرفداران رونالدو، رئیس ائتلاف دولة القانون عراق در آستانه انتخاب نامزد نخست وزیری این کشور، به کسانی که در این فرایند خلل ایجاد می نمایند، هشدار داد.

هشدار نوری المالکی درباره مانع تراشی در انتخاب نامزد نخست وزیری عراق

به گزارش گروه بین الملل طرفداران رونالدو، نوری المالکی رئیس ائتلاف دولة القانون عراق ضمن هشدار درباره مانع تراشی در فرآیند انتخاب نامزد نخست وزیری گفت، افرادی که در این خصوص خلل ایجاد می نمایند، مسئول عواقب فاجعه آمیز آن در آینده هستند.

وی روز سه شنبه در صفحه توئیتر خود نوشت: طولانی شدن مرحله انتخاب کاندیدای شایسته نخست وزیری به دنبال اتفاقات و رویدادهای تخریبی بوجود آمده در جریان تظاهرات عراق، عواقب فاجعه باری را به همراه خواهد داشت که مسئولیت آن بر گردن کسانی است که در این خصوص مانع تراشی می نمایند.

عادل عبدالمهدی، نخست وزیر عراق هفتم آذرماه استعفای خود را تقدیم مجلس این کشور کرد که مورد موافقت ریاست مجلس نهاده شد و اکنون نیز مهلت قانونی عبدالمهدی برای ریاست دولت پیشبرد امور عراق به سرانجام رسیده است.

به گفته منابع عراقی، قرار بود نامزد نخست وزیری عراق دیروز و ا مروز انتخاب و معرفی گردد، اما تا به امروز به دلایل نامشخصی، این اقدام صورت نگرفته است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 18 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 65

به "هشدار نوری المالکی درباره مانع تراشی در انتخاب نامزد نخست وزیری عراق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار نوری المالکی درباره مانع تراشی در انتخاب نامزد نخست وزیری عراق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید