نیروهای ویژه آمریکا تجهیزات مناسبی برای مقابله با چین ندارند

به گزارش طرفداران رونالدو به نقل از فایننشال تایمز، ژنرال ریچارد کلارک فرمانده نیروی عملیات ویژه آمریکا، در کنفرانسی با اعلام مناسب نبودن تجهیزات موجود نیروهای تحت امرش گفت: آمریکا نیازمند آن است تا برای مقابله با چین و روسیه توانایی های جدیدی را توسعه بدهد.

نیروهای ویژه آمریکا تجهیزات مناسبی برای مقابله با چین ندارند

با ما همراه باشید و با تور چین ارزان از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گفته این ژنرال آمریکایی، نیروهای عملیات ویژه به جای مهارت های کشتار و دستگیر کردن باید در پی فراگیری مهارت های سایبری بوده و بر روی راه های نفوذ در سیستم های نظامی باشند.

نیروهای عملیات ویژه آمریکا شامل 70 هزار نظامی کارآزموده است که در عملیات های ویژه به کار گرفته می شوند. بودجه سالانه این نیروها 13 میلیارد دلار است.

این نیروها تا به امروز در بعضی عملیات ها در افغانستان و سوریه حضور دارند اما با توجه به برنامه پنتاگون برای خارج کردن نیروها از افغانستان و مستقر کردن آنها در منطقه این دو-پاسیفیک معین نیست که مأموریت نیروهای عملیات های ویژه به چه شکل خواهد بود.

این صحبت ها در حالی بیان شده که کارشناسان نظامی آمریکا مدعی هستند روسیه در حال آزمایش جنگ افزارهای جدید خود در سوریه بوده و چین نیز با افزایش بودجه نظامی بدنبال بی اثر کردن قابلیت های نظامی آمریکا است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 335

به "نیروهای ویژه آمریکا تجهیزات مناسبی برای مقابله با چین ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیروهای ویژه آمریکا تجهیزات مناسبی برای مقابله با چین ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید